وتوسم
در سرمایه گذاری توسعه ملی اتفاقات مهمی در حال شکل گیری می باشد
وتوسم در حال فروش چندین واحد آپارتمان اداری و تجاری و همچنین واگذاری ۱۰۰ درصدی نگاه پویا می باشد
همچنین طبق شنیده ها وبانک قصد واگذاری بلوک این سرمایه گذاری به قیمت های بالای ۲۱۰ تومان دارد
از نظر قیمتی نیز سهم چندین ماه است بین ۱۴۰ الی ۱۵۰ تومان کنترل می شود
به دید میان مدت پارامترهای یک خرید بدون ریسک و مناسب را دارا می باشد
قیمت کنونی ۱۴۹ تومان
حد ضرر تثبیت زیر قیمت ۱۳۵ تومان
تاریخ: ۹۶/۰۸/۲۴
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید

……………………………………………………………………………………..
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.
http://www.irfarabi.com/signup/ref/789

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *