#دلار #سکه

کانال سکه کارگشایی وابسته به بانک ملی در جدیدترین طرح خود، جملات و متن های آرامش بخش منتشر می کند و البته انتظار بیشتری هم نمی رود.

شب گذشته دلار تا ۵۳۶۰ تومان معامله شد البته کم حجم بوده و ملاک عمل محسوب نمی شود اما آخرین حجم های بالا در سطح ۵۲۴۰ تومان بوده است.

بازار سهام روز گذشته فضای منفی را پشت سر گذاشت. در سال ۱۳۹۱ هم در مقطعی که دلار افزایش محسوس داشت، بازار سهام به آن واکنشی نشان نداد اما با آمدن گزارش های فصلی و ارائه تعدیل های مثبت، حرکت صعودی شارپ آغاز شد.

مدل حرکتی بازار ارز و سهام بسیار مشابه همان دوران است اما جالب است که در دوران محمود احمدی نژاد، وقتی دلار رشد می کرد این قدر نگرانی در جامعه و خصوصا میان فعالان بازار دیده نمی شد در حالی که همکنون با آنکه می دانیم تحریم های سازمان مللی امکان پذیر نیست و نهایتا با خروج ترامپ از برجام، باز هم به آن دوران باز نمی گردیم اما جامعه ایرانی خصوصا فعالان اقتصادی از یک شرایط خاص بحرانی سخن می گویند.

هرچند آینده قابل پیشبینی نخواهد بود اما بر اساس آنچه می دانیم با فرض خروج ترامپ از برجام، به آن دلیل که ایران عمدتا با CIS و چین در مراوده است و بانک های غیر دلاری کار مبادلات ارزی ایران را انجام خواهند داد، شرکت ها به لحاظ سودآوری به مشکلی بر نخواهند خورد اما بساط تبادل ارزی در امارات جمع شده است و ازین جهت اساسا نیازی نیست که آمریکا از برجام خارج شود چون آن ضربه ای که می توانسته را قبل از خروج برجامی به ایران زده است.

امیدواریم شرایط به نحو بهتری پیش برود، التهاب ارزی به دلیل عدم اعتماد عامه به بدنه ی تصمیم گیر اقتصادی باعث شده تا دلار، قیمتی نداشته باشد و به هر بهایی خریدار باشند!

همچنان سهم های دلاری و طرح پیش خرید سکه می تواند مطلوب باشد. خرید فیزیکی دلار و سکه توصیه نمی شود.

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

#دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه #دلار #سکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *