«شوک جدید دلاری !!»

بورس تهران در معاملات چهارمین روز کاری هفته ، چهره ای جدید را از خود به نمایش گذاشت. در حالی بازار روزهای شنبه و یکشنبه نقاب عرضه را برای کل صنایع به چهره داشت که در معاملات روز دوشنبه شاهد نقابی از جنس دلار بودیم.

در بازار روز گذشته ، معامله گران و سرمایه گذاران با بروزرسانی تحلیل های بنیادی دست به کار شدند و اقدام به خرید سهامی که از تحولات ارزی منتفع می شدند ، نمودند. این وضعیت موجب شد تا صنایعی نظیر پتروشیمی ، فلزات اساسی ، و کانی های فلزی در کانون توجه بازار قرار گرفته و از طرف دیگر شاهد فشار مضاعف عرضه بر روی سهام شرکت های متضرر از رشد نرخ ارز باشیم . به طوریکه در پایان معاملات روز گذشته با وجود پرش ۸۰۰ واحدی دماسنج بازار اما در بیش از ۴۰ نماد مورد توجه شاهد تشکیل صفوف فروش بودیم….
مطالعه نوسانات قیمت سهام در صنایع مختلف بازار نشان می دهدکه از میان ۴۲ صنعت ریز و درشت بازار ، شاخص ۲۰ گروه با روندی صعودی و سایر صنایع نیز با روند نزولی و یا عدم تغییر یا اهمیت روبه رو شدند.
در معاملات چهارمین روز کاری هفته ، مثبت شاخص ۲ گروه فرآورده های نفتی و خودرو سازی و منفی شاخص ۲ گروه فلزات اساسی و شیمیایی قوی تر از سایر صنایع بود. اما پیش بینی بازار فردا دشوار است . از یکسو به تعطیلات پایان هفته میرسیم و بازار معمولا در این روز ها رفتار محتاطانه تری داردو از سوی دیگر هنوز تکلیف بازار ارز و نوسانات دلار و سکه مشخص نیست .
بنابراین احتمالا برای فردا معاملاتی ضعیف ، کم حجم و متعادل را شاهد باشیم . ضمنا امیدواریم دولت در جلب اعتماد از دست رفته در سطح جامعه موفق شود و بازار ه به آرامش بازگردند.
بورس ۲۴

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۲۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

«شوک جدید دلاری !!» «شوک جدید دلاری !!» «شوک جدید دلاری !!» «شوک جدید دلاری !!» «شوک جدید دلاری !!» «شوک جدید دلاری !!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *