كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت)

#زگلدشت

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان برای سال مالی ۹۶ سود هر سهم را در ابتدا ۳۴۹ريال پیشبینی کرد.

در سه ماه بهار ۱۱۷میلیارد ريال فروش، ۲۳٫۷درصد حاشیه سود ناخالص و ۱۷٫۶میلیارد ريال سود است لذا eps محقق شده سه ماهه ۸۸ ريال است.

در شش ماه اول ۲۶۰میلیارد ريال فروش، ۲۴درصد حاشیه سود ناخالص، ۳۷٫۷میلیارد ريال سود خالص که به معنای تحقق ۱۸۸ ريال eps در شش ماه است.

در مجموع نه ماه، ۳۹۳میلیارد ريال فروش، ۲۶٫۷درصد حاشیه سود ناخالص به همراه ۷۰٫۷میلیارد ريال سود خالص که به معنای تحقق ۳۵۳ ريال eps طی ۹ ماه است.

در مجموع ۱۲ ماه:

فروش محقق شده ۵۴۱میلیارد ريال – ۱۸درصد بیشتر از کل سال ۹۵

حاشیه سود ناخالص ۲۵٫۴درصد، در حالی که این رقم سال ۹۵ برابر با ۱۹٫۵درصد بوده است.

سود عملیاتی محقق شده ۹۸٫۴میلیارد ريال که ۹۲درصد بیشتر از سال ۹۵ است. نهایتا سود خالص ۹۵٫۷میلیارد ريال و eps نیز ۴۷۹ ريال با سرمایه ۲۰۰میلیارد ريالی محقق شده است.

*مجموع تعدیل مثبت سال ۹۶ = ۳۷درصد

به لحاظ نرخ فروش محصول اصلی:

۳ ماه بهار: متوسط نرخ شیر ۱۲٫۱۲۶
۳ ماه تابستان: متوسط نرخ ۱۲٫۷۷۱
۳ ماه پاییز: متوسط نرخ شیر ۱۳٫۹۰۹
۳ ماه زمستان: متوسط نرخ ۱۴٫۰۷۰

این شرکت جهت دام های خود و تولید شیر به محصولات زراعی امثال ذرت نیازمند است که با افزایش با اهمیتی طی ماه های اخیر مواجه شده اما افزایش در نرخ فروش نیز در زمستان ۱۶درصد نسبت به بهار رشد کرده لذا این افزایش هزینه را به شکی پوشش داده که حاشیه سود بهبود یافته است.

متوسط نرخ فروش شیر در سال ۹۶ برای هر کیلوگرم ۱۳٫۲۰۲ ريال بوده و همکنون نرخ واقعی ۶٫۵درصد بالاتر است با این اوصاف شرکت باید بتواند با وضعیت فعلی حاشیه سود بهتری را طی سال ۹۷ تجربه کند.

۷۰درصد سود خالص تقسیم خواهد شد و شرکت علی رغم رشد سودآوری شاهد کاهش قیمت بوده اما همکنون P.e سهم مناسب است.
ولید هلالات

تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت) كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت) كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت) كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت) كشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *