#خبرهای موثر

#گزارش_دهی
سعید محمد علیزاده، مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس به همه شرکت‌های پیمانکاری ثبت شده نزد سازمان و حسابرسان معتمد اعلام کرد با هدف بهبود افشای اطلاعات در صورت‌های مالی شرکت‌های پیمانکاری و به منظور تامین نیاز‌های اطلاعاتی سرمایه‌گذاران و سایر ذینفعان، “صورت‌های مالی نمونه شرکت‌های پیمانکاری” طبق استاندارد‌های حسابداری ابلاغ می‌شود و از ۱۹ خرداد ۹۷ لازم‌الاجراست.

#سرب #روی
جمیلی گفت : آنچه در گام نخست برای معادن سرب و روی کشور باید در نظر گرفته شود راه‌اندازی معدن «مهدی‌آباد» است چراکه این معدن یکی از مهم‌ترین معادن سرب و روی ایران به‌شمار می‌آید که متاسفانه عملیات بهره‌برداری از آن راکد مانده است. در مرحله بعد باید معادن کوچک و متوسطی که استخراجی در آنها انجام نمی‌شود را فعال کنیم تا بدین وسیله ظرفیت تولید خاک‌های معدنی افزایش یابد.

#کگل
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به ۷۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز دارد و گل گهر بنا دارد در سال ۹۸ آب خلیج فارس را به سیرجان برساند.

#سکه #دلار
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که افزایش جهانی سکه، تحریم ها و ضعف مدیریتی دولت منجر به افزایش قیمت سکه شده است. (بنده خدا فک میکنه سکه قیمت جهانی داره)

#سکه #دلار
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد بی برنامه گی برای نقدینگی سرگردان در کشور باعث گرانی سکه و طلا شده است. (این یکی یه چیزایی بلده)

#بانکی
نشریه بنکر در نسخه جدید خود در حالی اقدام به رتبه‌بندی ۱۰۰۰ بانک برتر جهان کرده است که در فهرست مذکور، تنها نام بانک‌های ایرانی کشاورزی و پاسارگاد مشاهده می‌شود،

#بانکی
معاون مالی بانک تجارت گفت: مهمترین مشکل نظام بانکی، افزایش شدید نرخ سود سپرده‌ها بدلیل حبس بخش زیادی از داراییهای بانکها در سرفصل‌های مختلف مطالباتی است. معاون مدیر عامل بانک تجارت گفت هر چند به دلیل شرایط اقتصاد کلان کشور، مشکلاتی را سیستم بانکی و بویژه این بانک که دارای بالاترین نسبت مطالبات از دولت است دارند اما آنچه مسلم است پتانسیل‌های بانک تجارت بمراتب از مشکلات آن بیشتر و برتر می‌باشد.

#سیاسی #اقتصادی
در بیانیه مشترکی که به امضای ولادمیر پوتین – رئیس جمهور روسیه و شی جین پینگ- رئیس جمهور چین رسید، دو طرف بر تقویت همکاری خود در بخش مالی به ویژه از طریق افزایش سهم استفاده از ارزهای ملی دو کشور در مبادلات تجاری و سرمایه گذاری‌های مشترک خود تایید کردند. دو طرف همچنین اعلام کردند سیستم‌های پرداخت و بیمه‌ای جدیدی را ایجاد خواهند کرد. بنابر اعلام بانک مرکزی روسیه، هم چین و هم روسیه مایلند تجارت خود را به روبل و یوان انجام دهند.

#فلزی #کامودیتی
جلسه فلزات پایه در فروم سالانه بازار شانگهای برگزار شد. دیدگاه خوش بینانه نسبت به فلزات پایه به وی‍ژه مس و عدم اطمینان اهالی بازار به علت کاهش رشد اقتصادی در اروپا، ژاپن و چین، موضوعات مهم این جلسه بود. یش بینی می شود میانگین قیمت مس در بورس فلزات لندن در سال ۲۰۱۸ به ۷ هزار و ۲۱۳ دلار در هر تن باشد.

شهرستانی در خصوص سامانه نیما گفت: اکنون با راه اندازی سامانه نیما این مراودات علنی است و مسلما امریکا آنها را رصد خواهد کرد و سعی در متوقف کردن مراودات تجاری و بانکی و سنگ اندازی در این مسیر می کند. لذا به نظر می رسد که وارد کنندگان محصولات ایران دیگر تمایل به تداوم همکاری با ایران ندارند.

#برجام
پس خروج ترامپ از برجام، شرکت های اروپایی به دلیل ترس از دست دادن بازارهای آمریکا، قراردادها با ایران را لغو کرده‌اند اما چین پا پیش گذاشته و این خلا را پر و روابط تجاری‌ را تسریع کرده است. مقامات امنیت ملی آمریکا می‌گویند جالب است، به علت راهبرد دقیق پکن برای دور نگاه داشتن دارایی‌های اقتصادی مهم از تراکنش‌های عمومی و نامحدود بازارهای جهانی، تحریم‌های آمریکا احتمالا به شرکت‌های چینی ارتباطی پیدا نمی‌کند.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۳/۲۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *