شاخص بورس با رشد ۴۲ واحدي کار خود را آغاز کرد

خبرگزاري آريا – شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات امروز با رشد ۴۲٫۴۸واحدي به پله ۱۲۹هزار ۹۴۴واحدي رسيد.

به گزارش خبرگزاري آريا، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات امروز با رشد ۴۲٫۴۸واحدي به پله ۱۲۹هزار ۹۴۴واحدي رسيد.

بر اين اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۵۰ميليارد ريال فراتر رفت که طي ۱هزار نوبت معاملاتي انجام شد.

نماد‌هاي پر بيننده معاملات امروزنماد فملي، فولاد و پارس با روند نزولي و نماد رمپنا، وبصادر و شسپا با روند صعودي کار خود را آغاز کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با کاهش ۸٫۵۲واحدي پله ۱هزار و ۴۸۲واحد رسيد که براين اساس ارزش کل معاملات از ۱۷۰ميليارد ريال فراتر رفت که ناشي از دست به دست شدن ۷۹ميليون سهم طي ۵هزار نوبت معاملاتي است.

–>

تاریخ:۱۳۹۷/۰۵/۲۲

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………..

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس رشد ۴۲ واحدی شاخص بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *