گزارش روزانه بازار ۲۴ شهریور ۱۳۹۷


#غمارگ کمی از زیان خود را کم کرد و از ۱۷۷ ریال زیان به ۱۰۲ ریال زیان رسانده است ولی هنوز زیان ده است و البته در دلایل این تعدیل نوشته است در بودجه تعدیلی ۱۷ درصد افزایش نرخ فروش از ۱۹ شهریور تا پایان سال مالی لحاظ گردیده است. ۲-تخفيفات مورد نياز فروش بر اساس شرایط بازار و کانال های پخش لحاظ و برنامه شرکت جهت کاهش تخفیفات در ماه های پایانی سال مالی می باشد. ۳-با توجه به اینکه در مرداد ماه صادرات روغن نباتی ممنوع شده است، در پیش بینی بودجه تعدیلی مقدار آن به فروش داخلی اضافه گردیده است. ۴-تامين مواد اوليه روغن خام به جز روغن کلزا بطور كامل از محل واردات فرض گرديده است. ۵-نرخ روغن خام بر اساس نرخهای جهانی در شهریور ماه ۱۳۹۷ در بودجه لحاظ شده است. ۶-نرخ ارز خرید روغن خام و ورق حلب بر اساس دلار ۴۲،۰۰۰ ريال و نرخ ارز خرید سایر مواد بسته بندی و شیمیایی بر اساس دلار بازار ثانویه در نظر گرفته شده است. ۷-هزينه هاي عملياتي و اداري و فروش بر اساس اطلاعات واقعی ۸ ماهه اول بطور متوسط و با افزایش تورم سالیانه در نظر گرفته شده است.

#رمپنا بدون اشاره به بحث ارزی شفاف سازی همیشگی را زد … از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر مي رسد نوسان قيمت سهام شرکت طي روزهاي معاملاتي اخير متاثر از عرضه و تقاضا در بازار و تحليل و تصميم سرمايه گذاران محترم در بازار سرمايه نسبت به عملکرد و برنامه هاي آينده شرکت مي باشد.

#سپاها از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است.

#میدکو نماد معاملاتي شركت مادر تخصصي توسعه معادن و صنايع معدني خاورميانه (ميدكو۱) جهت برگزاري جلسه هيئت مديره در خصوص افزايش سرمايه در روز دوشنبه مورخ ۲۶/۰۶/۱۳۹۷، در پايان معاملات امروز شنبه مورخ ۲۴/۰۶/۱۳۹۷ متوقف مي گردد

#غمهرا از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشي از عرضه و تقاضاي بازار و تحليل و تصميم سرمايه گذاران مي باشد.

#شفن اعلام کرده است ۱۶% مرجان را دارد و راه اندازی و تولید آزمایشی شرکت مذکور از تاریخ ۲۵ مرداد ماه ۹۷ با ظرفیت اسمی به میزان ۱٫۶۵۰٫۰۰۰ تن در سال آغاز گردید.

#سیدکو از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. بنظر مي رسد افزايش قيمت سهام ناشي از نوسان قيمت سهام شرکت طي روزهاي معاملاتي اخير با توجه به روند عادي بازار صورت گرفته است

تاریخ :۱۳۹۷/۰۶/۲۴

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *