گزارش بازار شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷

رشد ۶۷۷۰ واحدی شاخص و رسیدن به ۱۸۷٫۴۰۶ واحد.ثبت ارزش معاملات ۱۴۳۰ میلیارد تومانی و نمادهای با تاثیر مثبت فارس ، تاپیکو ، شپنا ، شتران ، کگل و تاثیر منفی همراه ، فملی و پاکشو بودند.سهامداران برای خرید حتما مدیریت سرمایه داشته باشند و هرگز تک سهم نشوند.

*صنايع پمپ سازي ايران*آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه جهت تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱در ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

در گروه خودرو و قطعات، امروز اکثر نمادها با اقبال بازار و صف خرید مواجه هستند…..با افزایش قیمت فروش تا ۱۰۰% و رشد ۱۸ تا ۳۴ درصدی تولید ، اقبال به این گروه در آستانه گزارشات افزایش یافته است.

فولاد خراسان امروز ۱۰۰۰۰ تن شمش بلوم با قیمت پایه ۳۴,۶۲۳ ریال به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که با میانگین قیمت ۳۵,۱۵۶‌ریال (۱٫۵۴ درصد بالاتر از پایه) معامله گردید.

در محصولات شیمیایی، از اواسط بازار شاهد بهبود تقاضا در اکثر نمادها هستیم.شاراک در آستانه تشکیل صف خرید هستند. تاپیکو، شغدیر، شیران و شسینا پس از بازگشایی رشد بیش از ۱۰ درصدی را تجریه می نمایند. شاملا، پترول، فارس، پارسان، وپترو، شکربن و شپدیس از دیگر نمادهای مورد توجهند.

ارزش مبادلات اوراق تسهیلات مسکن در شهریورماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۴درصد کاهش یافت.

بازگشت دلار به کانال ۱۶ هزار تومان و یورو به زیر ۲۰ هزار تومان

سهام پدیده در آستانه ورود به فرابورس قرار گرفت.مدیرعامل فرابورس اعلام کرد: درخواست کتبی ورود سهام شرکت پدیده شاندیز به فرابورس ارائه شده و هیات مدیره سازمان بورس بررسی چگونگی ورود سهام پدیده به بازار سرمایه را تعیین و تصمیمات مقتضی اتخاذ کرد

بانک تجارت عرضه بلوک فولاد مبارکه را لغو کرد

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۰۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *