گزارش بازار سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷

شاخص کل با کاهش (۷۲۲۰) واحدی در محدوده ۱۸۸۲۵۹ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان و در فرابورس به ۷۰۰ میلیارد تومان رسید.نمادهای فولاد ، تاپیکو ، شبندر ، کگل ، فملی و پارس بیشترین تاثیر منفی و وبملت بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشت.

نمادهای مثبت ۱۰ دقیقه انتهای بازار ۲۱٫۲% و منفی ها ۷۸٫۸%

احیای امضاهای طلایی با خروج پتروشیمی‌ها از بورس .تسویه ارزی خوراک، شدنی است .کارشناس صنعت پتروشیمی گفت: توقف عرضه فرآورده های پتروشیمی در بورس منجر به احیای امضاهای طلایی و ایجاد فساد می شود.

در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركت هاي كارخانجات قند قزوين «قزوين» جهت برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده به منظور انتخاب اعضا هيات مديره، صنايع آذرآب «فاذر» جهت برگزاري مجامع عمومي عادي بطور فوق العاده به منظور انتخاب اعضا هيئت مديره و عمومي فوق العاده به منظور اصلاح اساسنامه متوقف خواهند شد.

خکاوه پس از بازگشایی در قیمت ۱۲۷۴ ریال هم اکنون در قیمت ۱۳۸۰ ریال و در محدوده ۷ مثبت در حال معامله است.

نماد معاملاتي شركت ساختمان اصفهان «ثاصفا۱» پس از شفاف سازي در خصوص نوسان قيمت سهام، از طريق انجام حراج ناپيوسته با محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش ۳۰ دقيقه اي،امروز آماده انجام معامله است.

علت صفهای فروش هماهنگ :هرچه که هست این صفهای فروش هماهنگ علت بنیادی یا تکنیکی ندارد ،اغلب شرکتها دلار ۴۲۰۰تومانی در صورتهای مالی دیده اند ،بنابراین با دلار ۸۰۰۰تومان هم سودآوری آنها به نحو چشمگیری افزایش خواهد داشت

سبد میلگرد فولاد خراسان با رشد ۳٫۲درصدی در میانگین قیمتی ۳۸۳۵۵ریال معامله شد.

رشد ۲ درصدی تعاد نمادهای مثبت در مدت نیم ساعت … نماد های منفی ۸۲٫۵% و مثبت ها ۱۷٫۵% بازار را تشکیل داده اند.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۱۰

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *