گزارش بازار سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۵۶۶۲ واحدی در محدوده ۱۸۰۸۴۷ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۱۸۳۲ میلیارد تومان و در فرابورس به ۷۰۸ میلیارد تومان رسید.نمادهای فولاد، فارس ، فملی ، ومعادن ، کگل بیشترین تاثیر مثبت و خودرو ، ونوین ، فایرا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

خزامیا از محدوده +۵% به مرز -۴٫۵% ….سهامداران در مثبت ها هیجانی نشوند و مدیریت سرمایه در دستور کار قرار گیرد.

نماد معاملاتي شركت مديريت صنعت شوينده ت.ص.بهشهر «شوينده۱» با توجه به افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف، متوقف گرديد. نماد مذكور روز معاملاتي بعد بصورت حراج ناپيوسته و بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد.

سکه۴۵۷۰/۰۰۰خریدار .دلار ۱۴۵۰۰ تومان

افزایش عرضه در کلیت بازار عقب نشینی بسیاری از نمادها به خصوص گروه فراورده های نفتی و بانک از محدوده سقف قیمتی را به دنبال داشته است.

در این دقایق افزایش عرضه ها در برخی نمادهای بازار مانند خساپا، ذوب، خودرو، وبصادر، وساخت مشهود می باشد و معاملات این نمادها را به محدوده منفی و بعضا صف فروش رسانده است.

نماد ذوب بالاترین ارزش معاملات روز جاری را به خود اختصاص داده است؛ ۱۵۳ میلیارد تومان با جابجایی ۴۵۰ میلیون سهم تا این لحظه از بازار، آخرین قیمت ۳۴۱ تومان

فولاد خراسان در بورس کالا ۲۲۰کیلوگرم سبد میلگرد با قیمت پایه ۳۶۹۷۳ریال در هر کیلوگرم عرضه کرده است.عرضه فولاد خراسان با رشد ۳٫۳درصدی قیمت پایه معامله شد و میانگین قیمتی آن به ۳۸۱۹۳ریال در هر کیلوگرم رسید.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۱۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *