گزارش بازار سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۵۶۶۲ واحدی در محدوده ۱۸۰۸۴۷ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۱۸۳۲ میلیارد تومان و در فرابورس به ۷۰۸ میلیارد تومان رسید.نمادهای فولاد، فارس ، فملی ، ومعادن ، کگل بیشترین تاثیر مثبت و خودرو ، ونوین ، فایرا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

خزامیا از محدوده +۵% به مرز -۴٫۵% ….سهامداران در مثبت ها هیجانی نشوند و مدیریت سرمایه در دستور کار قرار گیرد.

نماد معاملاتي شركت مديريت صنعت شوينده ت.ص.بهشهر «شوينده۱» با توجه به افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف، متوقف گرديد. نماد مذكور روز معاملاتي بعد بصورت حراج ناپيوسته و بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد.

سکه۴۵۷۰/۰۰۰خریدار .دلار ۱۴۵۰۰ تومان

افزایش عرضه در کلیت بازار عقب نشینی بسیاری از نمادها به خصوص گروه فراورده های نفتی و بانک از محدوده سقف قیمتی را به دنبال داشته است.

در این دقایق افزایش عرضه ها در برخی نمادهای بازار مانند خساپا، ذوب، خودرو، وبصادر، وساخت مشهود می باشد و معاملات این نمادها را به محدوده منفی و بعضا صف فروش رسانده است.

نماد ذوب بالاترین ارزش معاملات روز جاری را به خود اختصاص داده است؛ ۱۵۳ میلیارد تومان با جابجایی ۴۵۰ میلیون سهم تا این لحظه از بازار، آخرین قیمت ۳۴۱ تومان

فولاد خراسان در بورس کالا ۲۲۰کیلوگرم سبد میلگرد با قیمت پایه ۳۶۹۷۳ریال در هر کیلوگرم عرضه کرده است.عرضه فولاد خراسان با رشد ۳٫۳درصدی قیمت پایه معامله شد و میانگین قیمتی آن به ۳۸۱۹۳ریال در هر کیلوگرم رسید.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۱۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *