گزارش بازار شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۵۹۸۲) واحدی در محدوده ۱۷۵۰۳۲ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۷۴۳ میلیارد تومان و در فرابورس به ۳۳۴ میلیارد تومان رسید.نمادهای شپنا ، فارس ، فولاد ، فملی ، کگل بیشترین تاثیر منفی و های وب ، سپ ، دعبید بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند

در نمادهای پالایشی حجم معاملات در محدوده کف قیمتی و در نمادهای شتران، شپنا، شبندر، شبریز در حال افزایش است.

میانگین صادرات غیرنفتی ایران به مقصد کشورهای اروپایی با وجود هشدارهای آمریکا برای کاهش روابط تجاری با کشورمان، در نیمه نخست امسال نسبت به پارسال از لحاظ وزنی ۱۱۲.۹ درصد و از لحاظ ارزشی ۲۶.۳۳ درصد رشد داشت

در گروه حمل و نقل نمادهای حفارس مثبت و حسینا متعادل است و بقیه نمادها همسو با کلیت بازار فشار فروش دارند.

نماد معاملاتي شركت تامين سرمايه اميد «اميد» پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله است. همچنين طبق اعلام شركت افزايش سرمايه شركت تا تاريخ برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه ثبت نخواهد شد و سود نقدي مصوب مجمع به سرمايه جديد «حق تقدم هاي حاصل از افزايش سرمايه» تعلق نمي گيرد.

“همایون دارابی” کارشناس بورس: با بررسی میانگین شاخص‌های بورس از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۵، شاهد سودآوری قابل ملاحظه بازار بورس نسبت به بازار ارز هستیم؛ اما با توجه به درصد رشد بازار سرمایه در ۲سال اخیر که نسبت به بازار ارز کمتر بوده، بورس توانایی رشد قابل ملاحظه‌ای در ماه‌های پایانی سال خواهد داشت.

صف فروش پارس جمع شد

نمادهای فولاد، فملی، تاپیکو، زاگرس، وغدیر، شخارک، مارون، پارس، شبریز در محدوده منفی تقاضای بهتری نسبت به کلیت بازار دارند.

نمادهای فولاد، فملی، تاپیکو، زاگرس، وغدیر، شخارک، مارون، پارس، شبریز در محدوده منفی تقاضای بهتری نسبت به کلیت بازار دارند.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۲۱۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *