قیمت خوراک سه ماه دوم شرکت های پتروشیمی تعیین شد/ افزایش پلکانی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قیمت گاز خوراک سه ماه دوم سال جاری را به مدیران عامل ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی ، منطقه ویژه اقتصادی و دبیر کل انجمن ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در آخرین رویداد مهم صنعت پتروشیمی ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی اقدام به ابلاغ قیمت گاز خوراک شرکت های پتروشیمی کرد.

براساس این گزارش، جلال هاشمی رئیس کل امور هماهنگی و تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال نامه ایی به مدیران عامل ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی ، منطقه ویژه اقتصادی و دبیر کل انجمن، قیمت گاز خوراک برای سه ماه دوم سال جاری و دوره زمانی تیر تا شهریور سال جاری را ابلاغ کرد.

در این میان قیمت هر متر مکعب گاز خوراک طی سه ماه تابستان به ترتیب ۴۲۵۳، ۴۲۹۳ و ۴۸۵۱ ریال تعیین شده است.

بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۰۵

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *