گزارش بازار دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۲۲۵۸ واحدی در محدوده ۱۷۵۸۱۶ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۵۵۲ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۰۷ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، شپنا، پارس ، فولاد بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای وبملت ، بترانس ، دعبید بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

فبیرا مجمع افزایش سرمایه خود را برگزار کرد :تغییرات اساسنامه شرکت طبق ماده ۵ اساسنامه ، سرمایه شرکت از مبلغ ۱۴۴ ر ۷۹ میلیون ریال به ۷۳۲ ر ۷۷۲ ر ۱ میلیون ریال معادل ۲۱۴۰% از تجدیدارزیابی تغییر یافت.با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۱۳۹۸/۹/۳۰ افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

یک مقام آگاه از مراحل پایانی مطالعات بانک مرکزی برای رمزارزها خبر داد و گفت: به‌زودی موضع بانک مرکزی و دستورالعمل‌ و ضوابط مرتبط رمزارزها منتشر می‌شود.

شپاکسا- افشای اطلاعات با اهمیت افزایش ۶۰ درصدی سود هرسهم تا ۱۰۷ تومان

در فولاد شرکت فولاد سفيد دشت چهار محال و بختياري در سال قبل در ۶ ماهه سودی نداشت در حد ۳۱ میلیارد ریال بود ولی در ۶ ماهه سال ۹۷ به سود ۸۶۰ میلیارد ریالی رسیده است

حادثه در پتروشیمی ارومیه؛ دو نفر از کارکنان در مخازن ملامین کشته شدند/ سقوط تجهیزات داخل مخزن بر سر کارکنان عامل حادثه شده است

در انبوه سازها کرمان امروز نیز مورد توجه است و ثنوسا، وساخت و ثاخت فشار فروش دارند. ثمسکن، آ_اس_پ و ثپردیس امروز معاملات پرتقاضایی را سپری نموده اند.

در این دقایق دوباره شاهد افزایش عرضه در دو گروه خودرو و بانک هستیم که به کل بازار سرایت میکند …

ولاد خراسان امروز ۴۴۰۰ تن سبد میلگرد ۱۴ تا ۲۸ A3با قیمت پایه ۳۶,۹۷۶ ریال ( ۱٫۸۸ درصد بالاتر از پایه قبلی) عرضه کرد که با میانگین قیمت ۳۷,۹۱۵ ریال (۲٫۵۳ درصد بالاتر از پایه و ۰٫۹۲ درصد کمتر از میانگین معامله قبلی) معامله گردید. همچنین این شرکت ۱۰۰۰۰ تن شمش بلوم با قیمت پایه ۲۸,۳۷۸ ریال عرضه کرد که با میانگین قیمت ۳۴,۲۸۲ ریال (۲۰٫۸ درصد بالاتر از پایه) معامله گردید

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۲۸

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *