گزارش بازار شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۴۴۶۰) واحدی در محدوده ۱۷۱۲۵۳ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۹۶ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۳۳ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، وبملت ، خساپا ، خودرو بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد ، کگل ، فارس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

شلیا در ابان ماه ۳۴ میلیارد ریال فروش زده و از موجودی فروخته است . ۶,۲۴۹ نرخ فروش بوده است . جمع فروش ۳ ماهه ۶۴ میلیارد ریال شده است . در مدت مشابه قبل این عدد ۶۳ میلیارد ریال فروش بوده است

تحرکات مثبت در گروه محصولات فلزی نماد فاذر و فلامی را به صف خرید رسانده و فاراک نیز به محدوده های مثبت معاملاتی وارد شده است.

نیرو سرمایه با افزایش تقاضا در ۷۹۲۹ ریال به صف خرید رسید…

فاذر از منفی ۲% به صف خرید +۵% رسید….این سهم از دید بنیادی و افزایش سرمایه پیش رو اهداف بسیار بالاتری در سر دارد.

نماد معاملاتي شركت صنايع بسته بندي ايران «فبيرا» پس از افشاي اطلاعات بااهميت و برگزاري مجمع عمومي فوق العاده در خصوص افزايش سرمايه و اعمال تصميمات مذكور در سامانه معاملاتي، از طريق انجام حراج ناپيوسته بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش ۳۰ دقيقه اي،امروز آماده انجام معامله است.

.قائم مقام بانک مرکزی ضمن تشریح اقدامات بانک مرکزی در تامین مالی اقتصاد از در دستورکار قرار گرفتن ۶ برنامه این نهاد برای حمایت از تولید و اشتغال خبر داد و گفت: انتظار می رود بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌های بزرگ را بر عهده گیرند.

در سیمانی ها نیز تحریکات مثبت در برخی از نمادها مشهود است. سهگمت، سمازن و سبجنو از نمادهای همراه با صف خرید گروهند و سشرق، ستران، سخوز، سکرد، ساراب و ساروم نیز رشد بیش از ۲ درصدی را تجربه می نمایند.

در گروه رایانه همسو با جو کلی بازار افت اکثر نمادها را شاهدیم. در اطلاعاتی ها اما های وب که به تازگی خبر از تغییر بازارگردان داده است با رشد حدود ۳ درصدی مواجه است و اوان نیز رشد ۵ درصدی را تجربه می نماید.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۰۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *