گزارش بازار چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۳۴۲۷) واحدی در محدوده ۱۶۳۷۷۲ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۵۷ میلیارد تومان و در فرابورس به ۳۳۷ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، فخوز ، فایرا ، آپ بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد ، کگل ، وبملت بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

هرمز…پیش بینی سود و زیان ۱۲ ماهه ۹۷ …با توجه به داده های ۸ ماهه بورس کالا و کدال…سود هر سهم ۱۰۴ تومان پیش بینی می شود اما پیش بینی های بر پایه انتظارات و مفروضات بوده و در ماه های آتی قطعا باز دستخوش تغییرات خواهد شد

در پايان معاملات امروز شركت هاي پتروشيمي پرديس(شپديس) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورت هاي مالي و عمومي فوق العاده به منظور اصلاح اساسنامه، ليزينگ خودرو غدير(ولغدر) جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور اصلاح اساسنامه متوقف خواهند شد.

شمواد در دوماه ۵۵۶ میلیارد ريال فروش داشته در صورتی که کل سال پیش ۶۵۱ میلیارد ريال فروخته است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با تلاش جدی همكاران، معرفی محصول جدید اس پی ۱۰۰ در اولویت برنامه های سایپا قرار گرفته تا این پروژه متوقف شده، احیاء و طی ۱۴ ماه آینده به تولید انبوه برسد.

بازگشت شبصیر به مدار مثبت و رشد قیمت معامله تا محدوده ۱۲۸۰ تومان در این دقایق؛ ارزش معاملات ۶۸ میلیارد ریال

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پرداخت حقوق دو ماه کارگران شرکت گروه ملی فولاد ایران خبر داد.

سه نماد وبملت، شبندر و رمپنا برترین صف های فروش بورسی هستند. خبر واگذاری شرکت زیرمجموعه موجب شد چکارن بهترین صف خرید بورسی شود گرچه سه نماد غذایی غشهد، غبشهر، غدشت و غمارگ در میان صف های خرید برتر دیده می شوند. بکام دیگر صف خرید مهم است. دی برترین صف فروش فرابورسی است.

نماد وتجارت پس از جمع شدن صف فروش با رشد از کف قیمتی به محدوده بالاتر از ۱۲۰ تومانی رسیده است.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۰۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *