گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۷ آذر

ابتدای هفته با کاهش قیمت نفت و وارد شدن به کانال ۵۰ دلار، مطابق با انتظار بازار معاملاتی منفی و با فشار عرضه در نمادهای پتروپالایشی آغاز کرد.

در ابتدای بازار شنبه شاهد افزایش عرضه در نماد تازه وارد کگهر نیز بودیم که عمدتا از طرف سهامداران حقیقی صورت گرفت . البته تا متعادل شدن سهم نیز پیش رفت و در ادامه با خرید سنگین حقوقی ها در این نماد مجددا تشکیل صف خرید سهم را شاهد بودیم.

در روز دوشنبه بازار شاهد افت بیش از ۴۵۰۰ واحدی در شاخص کل بودیم. بودیم. صف فروش نمادهای پالایشی با خرید سرمایه گذاران حقوقی جمع شد اما محصولات شیمیایی و بانک ها نیز همسو با کلیت بازار عمدتا در کف قیمتی داد و ستد شدند.
در فلزی ها نیز امروز معاملاتی نوسانی با گرایش منفی در جریان بود و اکثر نمادها با افت قیمتی مواجه شدند.

در معدنی ها که معاملاتی منفی را ثبت کرده اند، نماد تازه وارد کگهر نیز پس از معاملاتی پر حجم با افت قیمتی مواجه شد و به صف فروش نیز رسید.
در گروه بانک معاملاتی منفی در اکثر نمادها برقرار بود. نماد وبملت به صف فروش رسیده و نماد وتجارت نیز افت بیش از ۴ درصدی را تجربه کردند.

در روز سه شنبه با توحه جمع شدن صف فروش نمادهای بزرگ بازاردر ساعات پایانی بازار روز گذشته، افزایش نسبی قیمت جهانی نفت بازار از فشار فروشش کاسته شده بود.

نماد بانک دی پس از یک ماه توقف بازگشایی شد و رشد بیش از ۶ درصدی را ثبت نمود.
در روز چهارشنبه هم با ادامه جو منفی در معاملات شاهد کاهش بیش از ۲ هزار واحدی شاخص کل بودیم.

جمع شدن صف فروش نماد وتجارت با توجه خبر تجدید ارزیابی و دارایی بانک تجارت قابل توجه بود اما از ان سو به صف فروش رسیدن خساپا نیز گروه خودرو را تحت تاثیر قرار داد.

شاخص کل با افت ۱۰ هزار واحدی نسبت به هفته قبل در ارتفاع ۱۶۳ هزار قرار گرفت

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۰۹

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *