گزارش بازار یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۳۲۸۴ واحدی در محدوده ۱۶۳۱۳۸ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۷۵ میلیارد تومان و در فرابورس به ۵۹۶ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، فولاد ، فملی ، کگل بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای شفن ، کرماشا ، همراه بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

در انبوه سازها امروز روندی مثبت و البته کم حجم حاکم است. کرمان به صف خرید رسیده و وساخت، ثمسکن، وتوس و آ_اس_پ نیز مورد توجه بازارند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید دلار در بودجه سال آینده، ۵۲۰۰ تومان می شود و روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت به فروش می رسانیم.

نمادهایی چون وتجارت، فملی، شاراک و شتران در میان صف های خرید برتر بورسی جای گرفته اند و سمگا در بین صف های برتر فرابورسی دیده می شود. برخی نمادهای پتروشیمی در میان تولیدکنندگان اوره و متانول برخلاف روند بازار با فشار فروش روبرو هستند و شفن در میان برترین صف های فروش دیده می شود.

در معدنی ها که معاملاتی مثبت را پشت سر می گذارند، کروی به صف خرید رسیده و نماد تازه وارد کگهر نیز متعادل است و در محدوده ۸۲۰۰ ریالی داد و ستد می شود.

در پايان معاملات امروز نماد «وصنعت» جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورت هاي مالي متوقف خواهد شد.

یک مقام مسئول در نظام بانکی خبر داد؛تغییر موضع اروپایی ها در روابط بانکی با ایران…..یک مقام مسئول در نظام بانکی از تغییر موضع بانک های اروپایی در کار با ایران خبر داد و گفت: یک بانک مهم اروپایی با برگزاری جلسه در ایران، خواستار از سرگیری همکاری های بانکی شده است.

در گروه عرضه برق بفجر با افزایش تقاضا به سقف مجاز قیمتی رسیده است. مبین، دماوند و بنیرو نیز با رشد بیش از دو درصدی مواجهند و وهور تک نماد منفی گروه است.

تپکو به دلیل نوسان قیمت بیش از ۶۰ درصد در نماد اصلی، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی ناشر متوقف شد.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۱۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *