گزارش بازار چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷

شاخص کل با افت ۱۱۵۸ واحدی در محدوده ۱۶۶۸۵۹ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۶۶ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۰۷ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، وامید ، کگل ، رمپنا بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای شفن ، وبشهر ، تاپیکو بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

در معدنی ها معاملات متعادلی در جریان است و نماد تازه وارد کگهر نیز با افت محدود تا سطح ۸۱۵۰ ریالی عقب نشینی داشته است. کنور و کمنگنز با رشد بیش از ۱ درصدی مواجهند و ومعادن، کاما و کدما با افت قیمت داد و ستد می شوند.

فولاد خوزستان امروز ۷۰۰۰۰تن شمش بلوم با قیمت پایه ۳۱,۷۸۰ ریال(۲۹٫۴۹درصد بالاتر از پایه قبلی ) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که۱۰۰۰۰ تن به قیمت پایه (۱٫۸۹ درصد کمتر از میانگین معامله قبلی) معامله گردید.

علیرغم رشد بیش از ۱۳۰۰ واحدی شاخص در ساعت نخست بازار، تا این لحظه با متعادل شدن و افزایش فشار فروش پیش روی شاخص به ۱۳۴۳ واحد خلاصه شده است

در گروه فراورده های نفتی ونفت به صف خرید رسیده و شسپا و شپاس از دیگر نمادهای مورد توجه بازارند. پالایشی ها نیز متعادلند و شبندر و شتران در محدوده های منفی نزدیک به صفر تابلو داد و ستد می شوند. شپنا با حجم معاملات بیش از ۶ میلیون سهمی رشد بیش از یک درصدی را تجربه می نماید.

در گروه محصولات شیمیایی معاملات متعادل و کم حجم دنبال می شود. شکربن، شغدیر، کرماشا و شلعاب مورد توجهند. متانولی ها همچنان فشار عرضه دارند و شفن و زاگرس داد و ستدهایی منفی را دنبال می کنند و معاملات شخارک متعادل و مثبت است و این در حالیست که اوره سازها در روند اخیر داد و ستدهای پرتقاضاتری را پشت سرگذاشته اند.

در گروه محصولات دارویی نیز تحرکات مثبتی در جریان است. داوه، والبر، دکوثر، برکت، دامین، پخش، دسبحا، دکیمی، ذلقما، دیران و دفارا مورد توجهند.

صف مادیرا تا این لحظه پابرجاست. باقی ماند ۵۰ میلیون سهم تقاضا روی ۵۱۳ تومان تا انتهای بازار می تواند ضمانتی برای شروع مثبت روز شنبه در محدوده ۵۳۸ تومان (استانه بالا) باشد

خدمات فني فولاد يزد در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی شده) به ازای هر سهم ۱۴۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به گزارش ۶ ماهه حسابرسی نشده ۱۳٪ رشد داشته که عمدتا بخاطرافزایش سایر درآمدهای غیرعملیاتی در گزارش حسابرسی شده میباشد.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۱۴

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *