گزارش بازار شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۸۶۰) واحدی در محدوده ۱۶۴۴۹۱ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۳۴۶ میلیارد تومان و در فرابورس به ۳۵۴ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، رمپنا ، شخارک ، کگل بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای وامید ، وبملت ، فارس یشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

در تک نمادها وبملت و ذوب با افت قیمتی به کف مجاز رسیده اند و صف فروش سنگین نماد تازه وارد مادیرا همچنان پابرجاست. ونفت که معاملات منفی را آغاز کرده بود هم اکنون با افزایش تقاضا رشد بیش از ۳ درصدی را تجربه می نماید و رمپنا نیز با عقب نشینی نسبی از محدوده سقف مجاز حجم معاملات حدود ۱۲ میلیون سهمی و رشد بیش از سه درصدی را ثبت کرده است. و در کاشی سازها کترام و کلوند به سقف مجاز رسیده اند.

در این دقایق افزایش عرضه در نمادهای گروه بانک و خودرو افزایش فشار فروش در کلیت بازار را به دنبال داشته است.

نماد معاملاتي شركت توليد سموم علف كش «شسم» پس از ارائه اطلاعات مربوط به عدم اظهار نظر حسابرس نسبت به اطلاعات و صورتهاي مالي مياندوره اي دوره ۶ ماهه منتهي به ۱۳۹۶/۰۶/۳۱، از طريق انجام حراج ناپيوسته بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش ۳۰ دقيقه اي، امروز آماده انجام معامله است.

نماد معاملات شركت بيمه سامان «بساما» پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام (اصلاح اساسنامه)، از طريق انجام حراج ناپيوسته با محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش ۳۰ دقيقه اي، امروز آماده انجام معامله است.

در گروه فراورده های نفتی نیز معاملات کم حجم در جریان است. شپنا، شراز و شاوان نوسانات مثبت محدود دارند و بقیه نمادها با افت قیمتی همراه هستند. شپاس امروز در کف قیمتی داد و ستد می شود.

در گروه محصولات غذایی نمادهای وبشهر، غشاذر، غفارس و غدشت مورد توجهند و عمده نمادها با افت همراهند. در قند و شکری ها قهکمت، قصفها، قنیشا و قمرو با رشد همراهند و در گروه زراعت و خدمات وابسته نماد تازه وارد زکشت با صف خرید پرحجمی روبروست و زمگسا و زگلدشت نیز با رشد قیمتی مواجهند.

بیشترین حجم معاملات ذوب ۱۳۵ میلیون سهم وتجارت ۸۷٫۸ میلیون سهم خساپا ۷۲ میلیون سهم وبملت ۴۳٫۷ میلیون سهم وبشهر ۴۰ میلیون سهم

رئیس شرکت ملی نفت لیبی طی بیانیه ای اعلام کرد هر تلاشی برای پرداخت باج به گروه مسلحی که میدان نفتی الشراره را بسته است، روال خطرناکی به وجود می آورد که بهبود اقتصاد لیبی را تهدید می کند.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۲۴

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *