معرفی

 شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرنترین کارخانه های تولید فولاد آلیاژی دنیا می باشد که در سال ۱۳۷۸ به بهره برداری رسید.

  کارخانه های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته­ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی میسر ساخته است. محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

گریدهای تولیدی

تعداد گریدهای دانش فنی بهلری: ۱۶۰

تعداد گریدهای طراحی شده فولادآلیاژی ایران: ۲۳۵

مجموعا در حال حاضر قابلیت تولید ۳۹۵ گرید فولاد آلیاژی در شرکت فولاد آلیاژی ایران وجود دارد که در صورت نیاز مشتریان گریدهای جدید بر اساس استانداردهای بین المللی و داخلی قابلیت طراحی و تولید دارد.

تحلیل شرکت

شرکت فولاد آلیاژی ایران در اسفند با فروش شبیه بهمن ۱۸۸۴ میلیارد ریالی مواجه بود نرخ فروش ۵۸,۰۴۵,۳۰۹ ریال است . بهمن ماه با فروش ۱۸۲۲ میلیارد ریالی مواجه شد. نرخ فروش ۵۳,۹۹۳,۴۱۵ ریال است . در دی ماه سهم ۱۷۷۵ میلیاد ریال فروش زده و نرخ فروش با اندکی افت ۵۲,۹۹۳,۷۹۳ ریال است. سهم در آذر ماه ۱۸۱۷ میلیارد ریال فروش داشته است . نرخ فروش هم ۵۷,۸۷۶,۱۲۸ ریال است. فولاژ در آبان ماه با فروش ۱۹۹۴ میلیارد ریالی مواجه بوده . در مهر ۱۵۱۷ میلیارد ریال فروش زده بود.
و جمع فروش۱۲ ماهه ۱۸۳۱۳ میلیارد ریال بوده که این عدد در مقایسه با سال گذشته که ۱۰۲۲۲ میلیارد ریال بوده بسیار بیشتر است . گزارش خوبی برای ۳ ماهه آخر است.

بتا سهم

تحلیل سایر شرکت ها و بازار سهام را در گزارش بازار جست و جو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *