كيميدارو

دکیمی در گزارش ۱۲ ماهه که با یک تحقق سود خوب با سرمایه جدید ۷۰۸ ریال سود محقق کرده است . سهم با ۱۳۵۵ میلیارد ریال فروش ، ۵۳۰ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۴۰۷ میلیارد ریال سود خالص عملکرد خوبی را در ۳ ماهه چهارم داشته است . دکیمی در ۳ ماهه چهارم ۲۱۰ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته است. شناسایی ۹۸ میلیارد ریال سود سرمایه گذاری ها و کنترل هزینه های مالی در این گزارش خوب موثر بوده است.

فولاد خوزستان

گزارش خوب فخوز در فروردین که حاکی از فروش ۱۱۳۴۹ میلیارد ریالی است . البته کمی از بهمن کمتر است ولی برای فروردین فروش خوبی است .فخوز ۱۷۴ هزار تن شمش با نرخ ۳۳,۰۹۷,۲۲۲ ریال صادر کرده است . شمش داخلی نیز ۳۷,۹۶۱,۹۸۰ ریال بوده . در اسفند با فروش شبیه بهمن ۱۲۷۵۳ میلیارد ریال فروش مواجه بود . بلوم و بيلت صادراتی ۳۲,۴۲۸,۴۱۶ و داخلی ۳۵,۰۸۵,۱۶۴ ریال بوده است. در مجموع گزارش خوبی است.

افست‌

#چافست در فروش منظم عمل نمی کند ولی به هر حال در فروردین با فروش ۸۰ میلیارد ریالی مواجه است . اسفند با افت ۸۰ میلیارد ریال فروش زده در بهمن ۲۲۰ میلیارد ریال فروش زد در دی ماه ۲۵۹ میلیارد ریال درامد داشته است . سهم فصلی است و قابلیت مقایسه ندارد خود شرکت نیز توضیح داده و سهم در این ۷ ماهه ۸۷۵ میلیارد ریال درآمد داشته است.

سيمان‌ سفيد ني‌ريز

سنیر یکی از سهم های اهرمی در صنعت سیمان است سهم در ۱۲ ماهه با سرمایه قدیم ۱۸۳۶ ریال و با سرمایه جدید ۹۱۷ ریال محقق کرده است . در ۳ ماهه اول ۳۷۰ و در ۶ ماهه ۸۳۹ ریال و در ۹ ماهه ۱۴۲۴ ریال را محقق کرده است سهم ۳ماهه ۱۹ ، ۶ ماهه ۴۳ ، ۹ماهه ۷۶ و ۱۲ ماهه ۹۹ میلیارد ریال سود عملیاتی محقق کرده است . عملکرد ۳ ماهه سوم بهتر بود ولی در کل شناسایی ۱۸۳۶ ریال نیز بد نیست.

بتا سهم

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *