شدوص

شدوص نسبت به سال گذشته در همین مقطع  رشد ۶۶% در فروش رشد  ۱۵۴% در سود عملیاتی و رشد ۲۲۶% در سود خالص را دارد و در نهایت در ۱۲ ماهه ۴۶۹ریال محقق کرده است و عدد خوبی است نسبت به ۹ماهه. در ۹ ماهه  با  سرمایه جدید  ۲۵۰  ریال  را محقق کرده است.

سهم ۳۶۷ میلیارد ریال  فروش ، ۳۲ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۲۵ میلیارد ریال سود خالص در ۳ ماهه داشته در ۶ ماهه سود عملیاتی ۴۶ و سود خالص ۵۵ میلیارد ریال  بود   در ۹ ماهه  سود  عملیاتی با رشد خوب ۱۳۴ میلیارد ریال  و سود خالص ۱۱۸ میلیارد ریال  شده است . سهم در ۱۲ماهه فروش ۱۷۱۷میلیارد ریالی و سود عملیاتی ۲۶۸  میلیارد ریالی و سود خالص۲۲۲ میلیارد ریالی را داشته و عملکرد خوبی را در سود عملیاتی ۳ماهه چهارم داشته است.به اندازه کل دوره ۹ماهه در ۳ماهه چهارم سود عملیاتی داشته است.

رانفور

رانفور راباید تلفیقی هم دید در ۱۲ ماهه ۱۴۳۱ ریال محقق کرده است.در۱۲ماهه در سود اصلی ۱۳۳۶ ریال محقق شده است و عددبسیار خوبی است سهم ۹ماهه ۷۲۴ ریال را محقق کرده بود در ۶ ماهه ۴۷۷ ریال را محقق کرده بود و این اتفاق خوبی است واقعا گزارش خوبی است.

سهم در مقایسه با مدت مشابه با رشد ۲۱% در سود عملیاتی و ۳۹% در سود خالص مواجه بوده . سهم در ۳ ماهه اول ۳۶۱۷ میلیارد ریال فروش ، ۲۰۱۵ سود عملیاتی و ۱۸۸۶ میلیارد ریال سود خالص داشت . در ۳ ماهه دوم فروش ۳۶۵۹ ، سود عملیاتی ۱۹۸۲ میلیارد ریال و ۲۱۱۷ میلیارد ریال سود خالص دارد . در ۳ ماهه سوم سود عملیاتی ۲۱۳۹ میلیارد ریال بوده که رشد کرده و سود خالص نیز ۲۰۸۱ میلیارد ریال بود.

اما در ۳ ماهه چهارم با یک عملکرد خیره کننده سود عملیاتی ۳۷۸۰ میلیارد ریال شده و سود خالص ۵۱۳۴ که عملکرد قوی به واسطه اضافه شدن سود های غیرعملیاتی را دارد. گزارش بسیار خوبی است.

وتوکا

شرکت صنايع برش ورق فولادي مبارکه از زیر مجموعه های #وتوکا در سال۹۶ مبلغ۳۹ میلیارد ریال و در سال ۹۷ با رشدی چشم گیر به ۱۴۰ میلیارد ریال رسیده است .

بتا سهم

 

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

برای دریافت کد بورسی روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید:

کد بورسی ( کد بورس ) - دریافت کد بورسی رایگان و غیر حضوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *