شاوان

شاوان در ۱۲ ماهه ۲۵۵۷ ریال محقق کرده است در ۹ماهه ۱۸۱۶ ریال را محقق کرده و گزارش خوبی را زده بود در کل ۳ ماهه سوم بهتر از ۳ ماهه چهارم بود . سهم در ۳ ماهه اول به سود عملیاتی ۳۰۵ میلیارد ریالی رسیده و در سود خالص ۳۷۲ میلیارد ریال سود داشته . سهم در ۶ماهه اول به سود عملیاتی ۷۸۳ میلیارد ریالی رسیده یعنی در۳ ماهه دوم ۴۷۸ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته در سود خالص نیز به سود ۹۷۹ میلیارد ریالی در ۶ ماهه رسیده است.

شاوان در ۹ ماهه سود عملیاتی شاوان ۲۳۱۴ میلیارد ریال بوده یعنی ۲ برابر کل ۶ ماهه سود عملیاتی داشته و سود خالص نیز ۲۰۷۶ میلیارد ریال شده است در ۱۲ ماهه سود عملیاتی شاوان ۳۲۴۱ میلیارد ریال بوده و تنها ۹۲۷ میلیارد ریال سود عملیاتی در ۳ ماهه چهارم داشته در ۱۲ماهه این عدد در سود خالص ۲۹۲۳ میلیارد ریال شده و ۳ ماهه چهارم ۸۴۷ میلیارد ریال سود خالص داشته در کل وضیت بد نبوده ولی ۳ ماهه سوم سهم بهتر بوده است .

فنوال

فنوال در ۱۲ ماهه به سود ۱۸۹ ریالی رسیده است و گزارش بدی نست . سهم در گزارش ۹ ماهه ۱۱۶ ریال را محقق کرده بود و ۳ ماهه خوب نبود و ۸ ریال زیان داشت در ۶ ماهه به ۴۷ ریال سود رسیده و حالا این گزارش نسبتا خوب را داده است . در ۳ ماهه ۱۰ و در ۶ ماه ۵۵ ، در ۹ ماهه ۱۳۹ و در ۱۲ ماهه ۲۱۰ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته است که پیشرفت بسیار خوبی است . به . گزارش خوبی از نظر عملیاتی است ۶ ماهه دوم عالی بوده و به نظر عملکرد قوی داشته کمی هزینه های مالی را کنترل کند به سود های قوی میرسد.

تکشا

تکشا شیر دوش میزند! بالاخره یکی هم باید باشد شیر ان گاو بنده خدارا بدوشد ! همین ابزار ساده در سال ۹۷ حدود ۲۴۲ میلیارد ریال فروش داشته است . در ۹ماهه سهم ۳۹ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۳۱ میلیارد ریال سود خالص و در نهایت به ازای هر سهم ۲۸۵ ریال محقق کرده بود . در ۱۲ ماهه سود عملیاتی با رشدی خوب ۵۶ میلیارد ریال است و سود خالص ۴۴ میلیارد ریال و در نهایت ۴۰۳ ریال به ازای هرسهم محقق کرده است که گزارش خوبی برای ۳ ماهه چهارم است.

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *