شخارک

شخارک در فروردین با فروش خوب ۲۴۹۵ میلیارد ریالی مواجه بود ۷۳,۶۸۱ تن صادر شده با نرخ ۲۷,۶۷۹,۶۱۹ ریال .

شخارک در اردیبهشت با فروش بهتر ۲۸۴۴ میلیارد ریالی مواجه بوده ۴۵ هزار تن به نرخ ۳۱,۰۰۰,۴۴۴ ریال فروخته و عدد خوبی است در نرخ به خصوص کمی هم موجودی های پروپان بوتان را فروخته است و در هر صورت ۲ ماهه ۵۳۴۰ میلیارد ریال فروش داشته است در مدت مشابه ۲۸۰۰ میلیارد ریال بوده است . به نظر شخارک در اردیبهشت دلار را بالای ۱۱۰۰۰ فروخته است.

مارون

مارون جوری می فروشد که انگار نه انگار تحریمیم ! سهم در اردیبهشت با فروش ۱۰۰۱۱ میلیارد ریالی مواجه بوده است . نرخ فروش اتیلن ۶۴,۹۶۹,۴۴۸ ریال و نرخ فروش پلي اتيلن سنگين نیز ۹۷,۴۴۷,۸۷۷ ریال شده است .

در فروردین دریک ماه نیمه تعطیل با فروش بسیار خوب ۸۹۴۶ میلیارد ریالی مواجه شده بود . در فروردین امسال نرخ فروش پلی اتیلن سنگین ۹۳,۴۷۸,۶۳۳ ریال و اتیلن ۶۳,۶۹۰,۰۰۰ ریال بوده و رشد خوبی را نشان میدهد . واقعا گزارش خوبی را راهی بازار کرده است . جمع فروش ۲ ماهه ۱۸۹۲۷ میلیارد ریال شده است و نسبت به مدت مشابه ۷۷۰۷ میلیارد ریال بوده است .

کتوکا

کتوکا در فروردین ۹۶ میلیارد ریال فروش داشته و نرخ فروش با کمی رشد ۴۸,۱۱۲,۸۰۵ ریال شده بود در اردیبهشت با رشد خوب ۱۸۳ میلیارد ریال فروش زده و جمعا ۲ ماهه ۲۷۹ میلیارد ریال فروش داشته نرخ فروش اردیبهشت ۸۴,۷۱۹,۹۳۹ ریال بوده و رشد خاصی داشته است . در مدت مشابه قبل فروش ۱۳۳ میلیارد ریال بوده و رشد ۲ برابری دارد.

بتا سهم

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *