سکرد

سکرد دو ماهی است که شرایط فروش خوبی را دارد ولی روند فروش را با هم مرور میکنیم . در اولین ماه از سال مالی ۹۳ میلیارد ریال فروش زده است و در آبان ۷۸ میلیارد ریال فروش زده است در اذر این عدد ۴۸ میلیارد ریال شده و در دی نیز ۳۷ میلیارد ریال فروش زده در بهمن فروش به ۴۸ میلیارد ریال رسیده و اسفند با رشدی خوب ۷۸ میلیارد ریال شد و در فروردین به ۷۰ میلیارد ریال رسیده است و در اردیبهشت این عدد ۱۱۶ میلیارد ریال و در خرداد با فروش ۱۴۰ میلیادر ریالی مواجه شده است و تیر ۱۳۴ میلیارد ریال فروش زده است و بهبود خوبی را داشته است جمع فروش ۸۴۶ میلیارد ریال است در مدت مشابه ۷۲۴ میلیارد ریال فروش زده بود. ۴ ماه اخیر روند فروش کمی بهتر شده است .

سخزر

سخزر در ۳ ماهه با سود هرسهم ۱۷۰ ریالی مواجه شده است که ۱۳۰% از مدت مشابه بیشتر است سهم در۳ماهه با فروش ۲۸۶ ، سود عملیاتی ۵۰ و سود خالص حدود ۳۹ میلیارد ریالی مواجه شده است.

فباهنر

فباهنر در فروردین ۲۷۸ میلیارد ریال فروش زده است نرخ فروش تسمه و ورق مسی ۷۵۲,۷۰۲,۵۳۲ ریال بوده است . در اردیبهشت فروش ۷۳۰ میلیارد ریال بوده است و رشد خوبی داشته است . تسمه و ورق مسي نیز ۷۶۲,۵۳۸,۷۱۰ ریال بوده در خرداد فروش با رشدی خوب ۱۲۰۷ میلیارد ریال بوده است و نرخ تسمه و ورق مسی ۷۹۵,۱۴۹,۷۸۰ ریال است در تیر ماه فروش به ۱۰۹۸ میلیارد ریالی رسیده تا دومین ماه بالای ۱۰۰ باشد و نرخ فروش ۷۳۶,۷۲۵,۰۶۷ ریال بوده و کمی کم شده است جمع فروش۳ ماهه ۳۵۴۵ میلیارد ریال بوده و در مدت مشابه این عدد ۱۸۷۴ میلیارد ریال بوده است

 

بتا سهم

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *