شروعی نو؟!

بازار با خوشبینی آغاز به کار کرد و شاخص کل در ۲۰ دقیقه ابتدایی نزدیک به ۲ هزار واحد رشد را تجربه کرد. با این حال طبیعی بود که پس از تعطیلات و بازار نیمه تعطیل هفته گذشته و همچنین رسیدن به محدوده‌ی مقاومتی شاخص کل، معاملات با افزایش عرضه همراه باشد و در ادامه‌ی بازار نیز به تدریج عرضه‌ها بیشتر شد. خرابی هسته معاملاتی نیز مزیدی بر افزایش فشار فروش شد و برای دقایقی بازار با رفتار هیجانی و نوسان‌های قیمتی همراه بود.

پس از گذشت یک سوم از وقت معاملاتی شاخص کل همه‌ی رشد خود را پس داد. اگرچه فشار فروش تا پایان وقت معاملاتی تدوام داشت با این وجود در قیمت‌های پایین خریدار برای عرضه‌ها وجود داشت و ارزش معاملات به بالاترین سطوح دو هفته‌ی اخیر نزدیک شد که خبری خوب برای بازار محسوب می‌شود.
به هر ترتیب شروع معاملات هفته‌ی جدید با افت ۹۳۱ واحدی #شاخص_کل همراه بود و #شاخص_هم‌وزن با حفظ روند صعودی با ۵۳۴ مثبت به کار خود پایان داد.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *