در آخرین روز معاملاتی هفته و پس از افزایش عرضه‌ها در پایان وقت معاملاتی دیروز، طبیعی بود که کفه‌ی معاملات به سمت فروش سنگینی کند. با این حال شروع معاملات نسبتا خوب بود و با مثبت دقایق اولیه بازار تا حدی خیال سهامداران از روند بازار راحت شد!

در ادامه اگرچه افزایش عرضه‌ها مانع از ادامه‌ی رشد و روند صعودی بازار شد اما جذابیت‌های قیمتی سهام و اخبار مربوط به افزایش قیمت ارز و تقابل خریدار و فروشنده مانع از افت قیمتی بیشتر شد و تا پایان وقت معاملاتی، در شرایطی متعادل سهام دست به دست می‌شدند.

در نهایت در آخرین روز کاری هفته #شاخص_کل با ۴۳۸ واحد مثبت به کار خود پایان داد. مطابق معمول چند روز اخیر نیز سهام شرکت‌های متوسط و کوچک معاملات بهتری داشتند و به این ترتیب #شاخص_هم‌وزن با ۶۸۶ واحد مثبت، رشد درصدی بیشتری را تجربه کرد.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *