توقف در آخرین روز معاملاتی هفته

پس از رفتار هیجانی و جو منفی پایان معاملات دیروز، شروع بازار امروز نیز رنگ قرمز داشت و شاخص کل در نیم ساعت ابتدایی حدود ۲۵۰۰ واحد منفی را تجربه کرد. با این وجود در ادامه و با کاهش قدرت فروشنده‌ها، خریداران برتری یافتند تا روند بازار تغییر کند و صعودی شود.

توجه به نماد #خودرو که تا آستانه‌ی صف خرید نیز پیش رفت سبب ایجاد نوسان‌های مثبت در گروه خودرو و قطعات شد که بر مجموعه‌ی بازار نیز اثر مثبت داشت.
روند صعودی با شیبی آرام تا پایان وقت معاملاتی ادامه داشت و در نهایت #شاخص_کل با جبران بیشتر افت دقایق اولیه با کاهش اندک ۴۷ واحدی به کار خود پایان داد.

بیشتر تاثیر مثبت را نمادهای #تاپیکو و #رمپنا داشتند که با استقبال معامله‌گران تا صف خرید نیز معامله شدند. #شاخص_هم‌وزن نیز با ۷۸ واحد مثبت، آخرین روز معاملاتی هفته را به پایان رساند تا هفته‌ای به یاد ماندنی برای معامله‌گران ثبت شود.

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *