شصت ثانیه بورسی

در ادامه‌ی معاملات خوب دیروز شروع معاملات امروز نیز با جهش خیره کننده‌ی شاخص کل همراه شد؛ ۳۵۰۰ واحد رشد در ده دقیقه ابتدایی بازار!
با این وجود با افزایش عرضه‌ها به زودی روند بازار تغییر کرد و به روال چند وقت اخیرفشار فروش سبب رفتارهای هیجانی و نوسان‌های شدید قیمتی در مجموعه‌ی بازار شد. شدت نوسان‌ها به حدی بود که بسیاری از صف‌های خرید عرضه شدند و سهام در محدوده‌های قیمتی دو روز بعد معامله می‌شدند و شاخص کل بیشتر رشد اولیه خود را از دست داد.

با این حال خوشبختانه به مرور بازار به ثبات رسید و معاملات متعادل شدند. به این ترتیب در یک سوم پایانی وقت معاملاتی روند بازار به آرامی صعودی شد تا آرامش تا حد زیادی به بازار برگرد.
توجه معامله‌گران در بازار امروز بیشتر به سهام بنیادی و شاخص‌ساز بود تا #شاخص_کل با ۱۴۶۴ واحد مثبت به کار خود پایان دهد. بیشترین تاثیر مثبت را نمادهای #فارس، #شبندر و #رمپنا داشتند. #شاخص_هم‌وزن نیز با ۳۸۹ واحد منفی در آستانه‌ی کانال ۱۲۰ هزار واحدی متوقف شد.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *