فولاد

فولاد به گزارش پایگاه خبری معدن نامه شرکت فولاد مبارکه اصفهان ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد امروز با توجه به جو روانی و ایجاد صفوف فروش در بازار سرمایه این شرکت در راستای حمایت از بازار سرمایه و حقوق سهامداران خرد اقدام به جمع آوری صف های فروش شرکتهای زیر مجموعه خود از جمله شرکتهای گروه فولاد مبارکه، شرکت سرمایه گذاری توکا و توسعه معادن و فلزات کرد.

با توجه به در پیش بودن افزایش سرمایه ۶۱ درصدی فولاد مبارکه در چهارشنبه هفته جاری یعنی ۱۸ دیماه ؛ فروش سهام از سمت سهامداران فعلی معقول به نظر نرسیده و در شرایط حال حاضر بازار محصولات فولادی چه در سطح داخلی و چه در سطح جهانی پیش بینی های مثبت وجود داشته که این مهم حاکی از پایین بودن قیمت سهم فولاد به نسبت سایر بخش‌های بازار سرمایه است.

با توجه به تجارب افزایش سرمایه‌های قبلی از جمله افزایش سرمایه ۷۳ درصدی پارسال، به جرات می توان اظهار داشت سهامدارانی که در افزایش سرمایه مذکور شرکت نمودند از آن تاریخ تاکنون بازده بیش از ۱۰۰ درصد کسب نموده اند.
سیاست حمایتی سهام گروه فولاد مبارکه در راستای ارزندگی شرکت‌های این مجموعه کماکان ادامه خواهد یافت. و به کلیه سهامداران توصیه می‌شود از جوزدگی و تصمیمات هیجانی و عجولانه در بازار سرمایه خودداری نمایند.

وصنعت

وصنعت و خبر افزایش سرمایه ۳۳% از انباشته … گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۴,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي که در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

بتاسهم

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *