مسیر سبز

در ادامه‌ی معاملات خوب چند روز اخیر، شروع بازار امروز نیز پر قدرت بود و شاخص کل در ده دقیقه‌ی ابتدایی حدود ۶ هزار واحد رشد را تجربه کرد.
در ادامه با افزایش عرضه‌ها از سرعت رشد بازار کاسته شد و به تدریج با عقب نشستن خریدارها، شاخص کل بخشی از رشد اولیه‌ی خود را از دست داد. با این حال قدرت پول ورودی مانع از عقب گرد بیشتر بازار شد و عرضه‌ها را جذب می‌کرد.

در روز استراحت گروه پالایشی، گروه‌های بانکی و خودرویی پرچم‌دار معاملات بودند و اکثر سهام این گروه‌ها در آستانه‌ی بالای قیمتی معامله می‌شدند.
از معاملات قابل توجه امروز می‌توان به تک‌سهم‌هایی همچون #وبشهر و #اخابر اشاره کرد که با وجود حجم معاملات کم سابقه با صف خرید قابل توجهی نیز بسته شدند.
در نهایت شاخص کل با رشد ۳۸۷۴ واحدی به کانال ۳۹۵ هزار واحد وارد شد و شاخص هم‌وزن نیز با ۱۶۶۴ واحد مثبت به کار خود پایان داد.

 

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *