شکست مقاومت روانی ۴۰۰ هزار

برای شکست مقاومت روانی ۴۰۰ هزار واحدی شاخص کل تنها ۵ دقیقه کافی بود؛ شروع بازار با جهش ۴ هزار واحدی شاخص کل همراه بود و در ادامه نیز قدرت ورود پول سبب تداوم رشد سریع بازار شد و یک ساعت پس از شروع معاملات، شاخص کل حدود ۱۰ هزار واحد رشد را تجربه کرد.
اگرچه در ادامه با افزایش عرضه‌ها رشد شاخص کل متوقف شد اما ورود پول بسیاری از عرضه‌ها جذب کرد تا چشم انداز بازار همچنان مثبت باشد.

در معاملات امروز نیز همچون چند روز اخیر، گروه‌های خودرویی و بانکی مورد استقبال معامله‌گران بودند و اغلب سهام این گروه‌ها در حدود بالای قیمتی معامله می‌شدند. در این بین حجم بالای معاملات نمادهای #وتجارت، #وبصادر و #خساپا جلب توجه می‌کرد.

در نهایت شاخص کل با ۱۰۵۱۶ واحد رشد در آستانه‌ی کانال ۴۱۰ هزار واحدی رسید تا روزی تاریخی برای بازار سرمایه رقم بخورد. شاخص هم‌وزن نیز با ۳۹۹۸ واحد مثبت وارد کانال ۱۲۶ هزار واحد شد.

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *