اخبار بازار سرمایه

اگرچه در ادامه‌ی معاملات خوب دیروز، شروع بازار امروز با نوسان مثبت همراه بود اما پس از رشد اخیر بازار، نگرانی از اصلاح قیمتی سهام سبب شد به زودی عرضه‌ها شدت بگیرد و شاخص کل با گذشت چهل دقیقه از وقت معاملاتی حدود سه هزار واحد منفی را تجربه کرد.

در ادامه اما با افزایش تقاضا در گروه خودرو و بانکی و به صف خرید رسیدن سهامی همچون #خساپا و #ونوین، مجموعه‌ی بازار با نوسان مثبت همراه شد.
به این ترتیب با رسیدن به اواسط وقت معاملاتی، بازار همه‌ی افت اولیه‌ی خود را جبران کرد. با این وجود حجم بالای معاملات سبب شد در دقایق پایانی بازار، مجدد عرضه‌ها افزایش یابد.

از سهام مورد استقبال در بازار امروز می‌توان به نمادهای #جم، #وتوکا و #حکشتی اشاره کرد که پس از حجم معاملاتی کم سابقه‌ای با صف خرید سنگینی به کار خود پایان دادند.
در نهایت شاخص کل با ۷۳۲ واحد مثبت وارد کانال ۴۱۰ هزار واحدی شد و شاخص هم‌وزن نیز ۷۷۲ واحد رشد را تجربه کرد.

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *