ثشاهد

ثشاهد به استحضار می رساند بازگشت به نامه واصله در خصوص تاثيرات شيوع ويروس کرونا بر عملکرد شرکت به اطلاع مي رساند : شرکت شاهد از ابتداي شيوع اين ويروس اقدامات مقتضي و مناسبي در سطح شرکت اصلي و شرکت هاي تابعه را در چارچوب مصوبات ستاد ملي مبارزه با بيماري کرونا صورت داده است که از آن جمله مي توان به کاهش ساعات کاري ، غربالگري کارکنان ، تهيه و توزيع مواد و ملزومات بهداشتي و … اشاره نمود .

چنانکه مطلعيد بخش مهمي از مراودات اين شرکت با سازمان ها و شرکت هايي نظير بانک ها ، مناطق شهرداري ، موسسات حسابرسي ، سازمان امور مالياتي و ….. مي باشند که شيوع ويروس کرونا موجب بروز اخلال در روند ارائه خدمات و کاهش سطح مراودات با ايشان شده است و در نتيجه زمان بندي اجراي برخي امور در اين شرکت دچار تغيير گرديده است . در پايان خاطر نشان مي سازد بخشي از سود قابل شناسايي اين شرکت مستلزم برگزاري مجامع شرکت هاي سرمايه پذير به ويژه شرکت هاي بورسي است که همواره در موعد مقرر و قبل از پايان سال مالي اين شرکت برگزار مي شده است که چنانچه زمان برگزاري مجامع اين قبيل شرکت ها به دليل شيوع ويروس کرونا تغيير يابد اين موضوع مي تواند تاحدودي بر تحقق بودجه شرکت شاهد تاثير گذار باشد .

های_وب اقدام به شفاف سازی و تعدیل برخی قراردادها کرده است

از بابت مبلغ ۴۲۴،۹۱۶ میلیون ریال صورت وضعیت های تایید شده قرارداد USO1 مربوط به سال های ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ مبلغ ۱۵۲،۷۵۷ میلیون ریال تعدیل محاسبه شده است.

۲- از بابت مبلغ ۷۰۵،۸۴۰ میلیون ریال صورت وضعیت های تایید شده قرارداد USO2 و الحاقات آن مربوط به سال های ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ مبلغ ۲۰۰،۴۹۱ میلیون ریال تعدیل محاسبه شده است.

۳-از بابت صورت وضعیت های قرارداد USO3 در حال حاضر تعدیلی محاسبه نشده و پس از نهایی شدن و اعلام آن توسط کارفرما از طریق سامانه کدال منتشر خواهد شد.

۴-شایان ذکر است به جهت عدم ابلاغ قطعی شاخص های نیمه دوم سال ۹۸ از سوی سازمان برنامه وبودجه کشور، شاخص ها بر اساس شاخص های سه ماهه دوم سال ۱۳۹۸ و به صورت علی الحساب محاسبه گردیده است. بدیهی است پس از ابلاغ شاخص های نیمه دوم مبالغ قطعی قابل محاسبه خواهد بود.

غدام و افزایش سرمایه …

به استحضار می رساند با عنايت به مجاز بودن افزايش سرمايه از محل افزايش بهاي ناشي از تجديد ارزيابي دارائي هاي اشخاص حقوقي به موجب ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان توليدي و خدماتي کشور و همچنين برخورداري از معافيت هاي مالياتي و ظرفيت هاي قانوني موجود، افزايش سرمايه اين شرکت از محل تجديد ارزيابي املاک (عرصه) و با توجه به مزاياي مالياتي و افزايش توان مالي و اعتباري و همچنين افزايش سرمايه از محل سود انباشته در جلسه هيئت مديره مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ مورد موافقت قرار گرفت.

در اين خصوص درصد و مبلغ افزايش سرمايه پس از ارزيابي املاک توسط هيئت کارشناسان رسمي دادگستري و تهيه گزارش توجيهي افزايش سرمايه، اعلام خواهد شد و جهت ادامه مراحل قانوني و اخذ تاييديه حسابرس و بازرس قانوني اقدامات لازم به عمل خواهد آمد. بديهي است در صورت وقوع هرگونه رويداد با اهميت، مراتب مطابق ماده ۱۳ دستورالعمل اجرايي افشاي اطلاعات شرکتهاي ثبت شده نزد سازمان افشاء مي شود.

بتاسهم

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *