مهمترین خرید و فروش های سهامداران عمده در روز چهارشنبه

بازارگردان نمادهای #وتجارت، #وبملت، #وبصادر و #وپست طی هفته گذشته تماما خریدار بودند. بازارگردان وتجارت در هفته قبل حمایت جانانه ای از این بانک کرد به طوری که طی روز چهارشنبه نیز ۲۳۸ میلیون از این نماد را خرید. بازارگردان وبملت خرید ۲۰ میلیون از این سهم را به ثبت رساند. بازارگردان بانک صادرات خریدار ۲۰ میلیون سهمی این نماد بود و بازارگردان وپست نیز به خرید ۱ میلیون سهم از نماد مذکور بسنده کرد.

سازمان تامین اجتماعی در روز چهارشنبه ۸ میلیون سهم #شستا خرید و برای دومین روز متوالی خریدار این نماد ماند.

شستا طی روز معاملاتی قبل فروشنده بود به طوری که، حدود ۲۲ میلیون سهم #تیپیکو، ۴۰۷ میلیون سهم #تاپیکو، ۱۵۵ میلیون سهم #تاصیکو، ۵۵ میلیون سهم #سیتا و ۲۲۵ میلیون سهم #صبا را به فروش رساند.

شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران آتیه ایرانیان در روز چهارشنبه حدود ۳٫۵ میلیون سهم #تماوند را خرید و خرید چهار روز معاملاتی اخیرش را به ۱۹ میلیون سهم رساند.

سیتا فروشنده #سفارس، #سقاین، #سرود، #سصوفی و #ساروم بود.

شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی که برای سومین روز متوالی خریدار #والبر و #وبانک بود، در روز چهارشنبه نیز به ترتیب ۲٫۵ و ۳٫۵ میلیون سهم از نماد های مذکور را خرید.

صندوق سرمایه گذاری تدبیرگران فردا طی روز معاملاتی قبل خریدار #ثپردیس(۲ میلیون سهم)، #ثبهساز(۱۸ میلیون سهم)، #ثامید(۱۰ میلیون سهم) و #وپویا(۲ میلیون سهم) بود.

صندوق بازارگردانی سهم آشنا یکم برای چندمین روز متوالی خریدار #خساپا و #خاذین بود، به طوری که به ترتیب ۲۰ میلیون و ۱٫۶ میلیون سهم از نماد های مذکور را خرید ولی در مقابل فروشنده ۴ میلیون سهمی #ولساپا بود.

همفکران

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *