بخش دهم: اندیکاتورها + حجم معاملات

اندیکاتور چیست ؟ اندیکاتورها هر کدام فرمول خاصی دارند که برای استفاده ای خاص طراحی شده اند.

-تعداد اندیکاتورها بسیار زیاد میباشد و یاد گیری تعداد زیاد اندیکاتورها باعث میشوند در زمان معامله گمراه شوید چون ممکن است مثلا شرایط یکی دو تا با بقیه متفاوت باشد و شما را گیج کند .

– نکته بعدی اینست که اندیکاتورها خطای زیادی دارند و از آنها صرفا بعنوان راهنما و ابزار جانبی باید استفاده کنیم و صرفا نمیتوان با استفاده از اندیکاتور تصمیم قطعی گرفت.

 

بخش قبلی : مدیریت سرمایه

 

بخش بعدی : واگرایی ها

 

مشاهده همه ویدئوهای آموزش تحلیل تکنیکال به زبان ساده با علیرضا کریمیان 

 

اصول و مبانی تحلیل تکنیکال و استراتژی های معاملاتی ساده مطالبی است که در این دوره آموزشی به آن پرداخته می شود که برای فعالیت در بازارهای مالی اعم از بورس تهران یا ارز رمزها شده بسیار کاربردی می باشد(فراچارت)

فراچارت

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

#بورس    #شاخص   #تحلیل_تکنیکال  #مدیریت_سرمایه

 

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *