بخش اول: مفهوم تحلیل و هدف از انواع آن / تاریخچه ی تحلیل تکنیکال / مزایا و معایب تحلیل تکنیکال / اصول تحلیل تکنیکال / مطالب مورد بحث در تحلیل تکنیکال

در اینجا میخواهم  یک سری مجموعه و اطلاعات خودم  را در اختیار شما قرار بدهم که بتونه برای شما کمک کننده باشه در راستای هر چه ساده تر و  راحت تر ، مباحث تکنیکال را از مقدماتی تا تحلیل  پیشرفته و تحلیل  تکنیکال را در خدمت شما باشیم که باید یک سری قوانین و مقررات را رعایت کنیم .

اولین شرط تمرین باید در تحلیل با اطمینان برای روز بعد خرید بزنیم و باید قبول کنیم که در همه تحلیل ها و تکنیکال ها خطا وجود دارد تحلیل تکنیکال از آمار و احتمالات استفاده میکند و احتمال میدهد ….

 

 

 

 

 

بخش بعدی: نمودار (چارت) / مفهوم افق زمانی و تایم فریم /  رابطه ی انواع تحلیل ها با افق زمانی / هنگام تحلیل، چه مقدار از یک نمودار را مورد بررسی قرار دهیم؟ / انواع نمودارهای نمایشی (خطی، میله ای، کندل استیک) / نمودارهای حسابی و لگاریتمی / نمودارهای تعدیل شده و تعدیل نشده

 

مشاهده همه ویدئوهای آموزش جامع تحلیل تکنیکال با محسن قاسمی

 

فراچارت

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

#بورس    #شاخص   #تحلیل_تکنیکال

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *