بخش اول : معامله گری توسط الگوهای شمعی ، روانشناسی بدنه کندل ها و شناخت ساختاری کندل ها ( الگوی spinnig top و Doji) 

در این بخش به مباحث ذیل پرداخته شده است:

  • ساختار الگوهای شمعی
  • شناخت الگـوهای شمعی به صورت تک به تک
  • طریقه انجام معامله توسط الگـوهای شمعی / پیدا کردن نقاط ورود و نقاط خروج
  • مدیریت سرمایه ( مدیریت ریسک به ریوارد ) توسط الگـوهای شمعی
  • روانشناسی بازار

 

 

 

بخش بعدی : روانشناسی سایه کندل های ژاپنی (الگوی Hammer و shooting star)

 

مشاهده همه ویدئوهای آموزش الگوهای شمعی توسط رسول حسینی

 

الگوهای شمعی زبان اصلی بازار و روانشناسی رفتار خریدارن و فروشندگان هستند که شناخت و کسب آگاهی از این الگوها باعث ایجاد کسب مهارت سودآوری در معامله گران میشود. ما در این مجموعه به شما یاد میدهیم که چطور با شناخت رفتار و روانشناسی الگوهای شمعی و شیوه معامله با آنها به مهارت معامله گری دست پیدا کنید.

فراچارت

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

#بورس    #شاخص   #تحلیل_تکنیکال

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *