بخش اول : اندیکـاتور MACD

اندیکاتور ها : نمودارهایی هستند که بر اساس یک سری اطلاعات و توابع ریاضی طراحی شده است که در کنار نمودار قیمت قرار می گیرد ونقش بسیار مهمی در هشدارها ، تاییدها، و از همه مهمتر سنجش قدرت روندها و یا حتی پیش بینی آینده روند ها را دارند.

اسیلاتور : به آن دسته از اندیکاتورها که دامنه نوسان دارند اسیلاتور  گفته می شود.

 

بخش بعدی: اندیکاتور RSI

 

مشاهده همه قسمتهای آموزش اندیکاتورهای کاربردی با محسن اسلامی

 

در بین اندیکاتورهای ساخته شده برای تحلیل تکنیکال ۳ اندیکاتور پرکاربرد وجود دارد که اکثر معامله گرانی که با اندیکاتور ها تحلیل می کنند از آنها استفاده می کنند. اندیکاتور MACD ،  اندیکاتور RSI ، اندیکاتور CCI . در این مجموعه به آموزش این سه اندیکاتور میپردازیم

فراچارت

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

#بورس    #شاخص   #تحلیل_تکنیکال    #اندیکاتور

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *