سرمايه گذاري گروه توسعه ملي از زیرمجموعه های بانکی ملی است که با خبر واگذاری سهام این هلدینگ توسط بانک مورد توجه قرار گرفت.

همچنین وبانک طی سال مالی ۱۴۰۰ نسبت به واگذاری #مدار اقدام کرد و همکنون بر اساس گزارش منتشر شده توسط بانک ملی قصد دارد که سهام خود در #شاراک #بترانس #پکرمان #شدوص #شفا و چند شرکت دیگر را به صورت بلوکی عرضه کند.

ناگفته نماند که بارها این آگهی عرضه منتشر شده و در نهایت بانک ملی با وجود خریدار برای بلوک آگهی شده، حاضر به فروش سهام نشده است!!!

در هر حال وبانک با ۲۷همت ارزش بازار، ۲۰همت شاراک در دل خود دارد و ۷۵درصد سودآوری خود را مدیون این نماد پتروشیمی است.

پس ازان #وتوسم #سیدکو #غبشهر #پکرمان #بترانس به وبانک سود رسانی می کنند.

در اینجا تقسیم سود سال ۱۴۰۰، بر اساس سود سرمایه گذاری در نظر گرفته شده لذا بخشی از سود که ناشی از فروش سرمایه گذاری است، طبعا تقسیم نمی گردد.

ضمنا P.e سال ۱۴۰۰ با فرض قیمت روز جاری و کسر تقسیم سود مجمع لحاظ شده به عبارتی p.e پس از مجمع است.

هلالات – آهنگری

#تحلیل_بنیادی

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

سرمايه گذاري گروه توسعه ملي از زیرمجموعه های بانکی ملی است که با خبر واگذاری سهام این هلدینگ توسط بانک مورد توجه قرار گرفت. همچنین وبانک طی سال مالی ۱۴۰۰ نسبت به واگذاری مدار اقدام کرد و همکنون بر اساس گزارش منتشر شده توسط بانک ملی قصد دارد که سهام خود در شاراک بترانس پکرمان شدوص شفا و چند شرکت دیگر را به صورت بلوکی عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *