#شخارک گزارش سه ماهه داده که عدد خوبی محقق شده است

 


خارک‌ در عملکرد سه ماهه با وجود اخذ ذخیره مالیات توانسته است به ازای هر سهم ۱۶۸ تومان محقق کند. سهم در سال مالی گذشته به ترتیب از فصل ابتدایی ۱۳۱ ، ۲۱۵ ، ۱۳۱ و ۲- تومان به ازای هر سهم گزارش کرده بود. سود سه ماهه رشد ۲۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد.

🔹این شرکت درسه ماهه امسال فروش ۲,۵۲۴ میلیاردی تومانی را داشته است. در دوره مشابه سال گذشته توانسته بود ۱,۷۶۲ میلیارد فروش بزند. فروش دو سال مالی گذشته شرکت بر اعداد ۹,۳۰۱ و ۵,۱۷۱ میلیارد استوار بوده است.

🔹در سال مالی ۱۴۰۰ حاشیه سود شخارک برابر ۴۱% بوده که در سه ماهه امسال برابر ۴۹% است.

🔹این پتروشیمی در سه ماهه سود عملیاتی ۱,۱۲۹ میلیارد تومانی را گزارش کرده است که در سال مالی قبل سود عملیاتی شرکت به ترتیب از فصل اول برابر ۷۶۵ ، ۱,۲۳۶ ، ۷۳۴ و ۲۴۶ میلیارد تومان ثبت شده بود.

کارگزاری بانک صنعت و معدن

#تحلیل_بنیادی

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *