فولاژ اولین گزارش سه ماهه فولادسازان را راهی کدال کرد

 

فولاد آلیاژی ایران در عملکرد سه ماهه در یک عملکرد خوب توانسته است به ازای هر سهم ۳۵ تومان محقق کند. سهم در سال مالی گذشته به ترتیب از فصل ابتدایی ۲۲ ، ۲۹ ، ۳۳ و ۴۳ تومان به ازای هر سهم گزارش کرده بود. سود سه ماهه رشد ۶۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد.

🔹این شرکت درسه ماهه امسال فروش ۳,۳۰۱ میلیاردی تومانی را داشته است. در دوره مشابه سال گذشته توانسته بود ۲,۲۱۶ میلیارد فروش بزند. فروش دو سال مالی گذشته شرکت بر اعداد ۹,۵۸۷ و ۶,۴۲۱ میلیارد استوار بوده است.

🔹در سال مالی ۱۴۰۰ حاشیه سود فولاژ برابر ۳۲% بوده که در سه ماهه امسال برابر ۲۶% است.

🔹این فولادساز در سه ماهه سود عملیاتی ۸۳۹ میلیارد تومانی را گزارش کرده است که در سال مالی قبل سود عملیاتی شرکت به ترتیب از فصل اول برابر ۶۱۹ ، ۸۲۳ ، ۸۲۶ و ۶۷۵ میلیارد تومان ثبت شده بود.

کارگزاری بانک صنعت و معدن

#تحلیل_بنیادی   #فولاژ

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *