بخش ۱ : ساختار بازار (۱)

سبک ICT یکی از ساده ترین و کاربردی ترین نگاه ها رو به بازار دارد و از شاخه های اسمارت مانی است که سعی در شناخت و دنبال کردن جریان نقدینگی بازار دارد.

دوره فانتوم یک دوره مبتنی بر پرایس اکشن است که مفاهیم سبک ICT  را با تغییر و اضافاتی باز نویسی کردند.

از آنجایی که عرضه و تقاضا مفهوم پایه ای مشخص کردن زون های ترید در ICT و فانتوم است، مربی این دوره تلاش بسیار زیادی در انتقال قانون مند این بیس مهم ترید داشته که بی نتیجه هم نبوده و حتی افرادی با دانش صفر از عرضه و تقاضا می توانند دید خوب و کاملی در مورد این مفاهیم پیدا کنند!

در این بخش می خواهیم شکلهای مختلف ساختار بازار را بررسی کنیم و ببینیم که چگونه شکسته میشود و اینکه چگونه بفهمیم کدام شکل انجام میشود و کدام یکی از شکلهای بازار به کار من یا شما می آید. در اولین شکل از بدنه کندلها استفاده می کنیم و شکست ساختار با شکست بالا یا پایین را در نظر می گیریم. یعنی اینکه بالا یا پایین کندل شکسته بشود.

 

 

 

 

 

بخش بعدی : ساختار بازار (۲)

 

مشاهده همه ی قسمت های دوره آموزشی فانتوم تریدینگ با دوبله مهران زارعی

 

فراچارت

#آموزش     #تحلیل_تکنیکال      #فانتوم_تریدینگ

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *