گزارش فعالیت هیئت مدیره

یکی از مهم‌ترین گزارش‌ها، «گزارش فعالیت هیئت مدیره» است که در پایان سال مالی و قبل از تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه منتشر می‌شود.گزارش فعالیت هیئت مدیره ، مهم‌ترین اطلاعات مالی که برای سرمایه‌گذاری مطمئن در بورس نیاز داریم به ما می‌دهد. سهامداران فعلی با بررسی این گزارش‌ها می‌توانند به‌طور دقیق در جریان وضعیت کنونی شرکت و آینده آن قرار بگیرند؛ همچنین، سرمایه‌گذاران علاقه‌مند می‌توانند بر اساس این گزارش‌ها در مورد سرمایه‌گذاری در یک شرکت خاص یا عدم آن تصمیم‌گیری کنند.

آشنایی با بخش‌های مختلف این گزارش

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.
برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *