#بازار

در حالی به استقبال آخرین روز کاری هفته می رویم که دیروز بازار فراتر از انتظار ها عمل کرد و حجم معاملات خرد نیز به بالای ۵ همت رسید که نشانه خوبی برای ادامه روند صعودی بازار است . البته نمی توان عرضه مدام صف های خرید توسط حقوقی ها را نادیده گرفت، اما هر چه بود در انتهای بازار بسیاری از صف ها باقی ماندند و عرضه نشدند .

البته حجم صفها نسبت به روزهای اوج بازار بسیار ناچیز است اما همین که بازار پس از چند هفته ۴ روز مثبت متوالی را داشته است نشانه خوبی است .

برای امروز اما احتمالا شرایط کمی متفاوت با روزهای گذشته باشد . با توجه به چند روز مثبت گذشته و سیو سود برخی فعالان بازار و همچنین به واسطه آخر هفته بودن، احتمالا کمی عرضه ها افزایش پیدا خواهد کرد . از سوی دیگر ظاهرا دامنه جنگ به جنوب لبنان کشیده شده و شب گذشته بخش هایی از جنوب لبنان بمباران شده است . طبیعی است که بخشی از فعالان بازار فروشنده باشند و آخر هفته را با آرامش بیشتری سپری کنند .

بهترین سناریو برای بازار امروز این است که منفی و متعادل کار خود را آغاز کند و رفته رفته با افزایش تقاضا همراه باشد . بدترین سناریو نیز مثبت اول وقت بازار و کاهش تقاضا در ادامه بازار و پس از آن رنج شدن سهم از مثبت به منفی است.

#هشت_صبح   #تحلیل_قبل_از_بازار

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *