#بازار

مطابق انتظارها ارزش معاملات خرد در روز چهارشنبه در حدود ۴٫۵ همت بود و شاخص کل در یک روز کم رمق حدود ۳ هزار واحد از ارزش خود را از دست داد . در هفته گذشته، بازار تقریبا متعادل آغاز کرد و ادامه داد و در همان محدوده نیز به کار خود خاتمه داد . جو مثبت ایجاد شده به واسطه اخبار تجدید ارزیابی ها در هفته قبل از آن نیز تقریبا به فراموشی سپرده شده و انرژی بازار هر روز کمتر از روز قبل بود .

اما بازار این هفته را با دو خبر آغاز می کنیم : اول خبر دعوت وزیر اقتصاد از حقوقی هایی است که یک نوبت دیگر برای مشورت پیرامون تجدید ارزیابی ها گرد هم آماده بودند و ظاهرا قرار است دوشنبه به ساختمان وزارت اقتصاد بروند و دیگری خبر ناگوار همه تروریستی در سیستان و بلوچستان است . باید دید بازار امروز در فضایی احتمالا کم حجم، به هر یک از این خبر ها چه وزنی می دهد .

نکته دیگر در مورد معاملات این هفته، افزایش عرضه ها به واسطه پایان سال مالی برخی شرکت ها و تسویه اعتبار برخی کارگزاری هاست .

با توجه به شرایط کلی این هفته و تعطیلی فردا و همچنین جلسه دوشنبه عصر، به نظر می رسد از روز دوشنبه ، مسیر بازار کمی مشخص تر دنبال شد . خرید یک پله در منفی امروز سهام بنیادی به نظر کم ریسک است .

#هشت_صبح   #تحلیل_قبل_از_بازار   #بازار

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. ارزش معاملات خرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *