فملی
مس
مدير مس از سرمايه گذاري هزار ميليارد توماني براي احداث کارخانه اسيد در سرچشمه خبر داد و گفت: اين کارخانه با ظرفيت ۶۰۰ هزار تن، نزديک به ۶۰ درصد پيشرفت فيزيکي دارند همچنين کارخانه اسيد در خاتون آباد نيز ۴۰ درصد پيشرفت دارد که تا پايان سال ۹۷ به بهره برداري مي رسند و با بهره برداري از اين کارخانه ها، کل گاز SO2 مجتمع سرچشمه و خاتون آباد جذب شده و به اسيد تبديل مي گردد. مدير مس منطقه کرمان با بيان اينکه در کارخانجات مس ميدوک ۱۴۰ هزار تن کنسانتره توليد مي شود، تصريح کرد: مجموع کنسانتره اي که در مس منطقه کرمان توليد مي شود بالغ بر ۸۰۰ هزار تن با عيار ۲۵ درصد توليد مي باشد. در سونگون نيز مجموعا ۳۰۰ هزار تن کنسانتره توليد مي شود و در مجموع، کنسانتره توليدي شرکت ملي صنايع مس ايران حدود يک ميليون و ۱۰۰ هزار تن با عيار ۲۶ درصد مي باشد. مهندس حسني به تغيير تکنولوژي به فلش اشاره و بيان کرد: تکنولوژي کارخانه ذوب سرچشمه ريروب بود که يک تکنولوژي قديمي با سوخت فسيلي است که امسال کوره هاي ريورب را بعد از ۳۵ سال خاموش کرديم و با تغيير تکنولوژي، کوره فلش يک ماه قبل به بهره برداري رسيد. وي با اشاره به اينکه ظرفيت ذوب مس سرچشمه توليد ۲۸۰ هزار تن آند در سال است و ظرفيت ذوب خاتون آباد ۸۰ هزار تن مي باشد که در سال آينده به ۱۲۰ هزار تن افزايش خواهد يافت، يادآور شد: مجموع ظرفيت توليد آند در مس منطقه کرمان به ۴۰۰ هزار تن خواهد رسيد.وي گفت: معادن دره زار، چاه فيروزه و دره آلو آماده سرمايه گذاري هستند و با بهره برداري از اين معادن، ۴۰۰ هزار تن کنسانتره به ظرفيت توليد ما اضافه خواهد شد.
تاریخ: ۹۶/۰۹/۲۷
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید

…………………………………………………………….
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
………………………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.
فملی – فملی – فملی – فملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *