سيمان‌ كرمان‌ : شرکت سیمان کرمان که سال مالی آن منتهی به آذر ماه است در سال ۹۵ توانست ۹۰میلیارد تومان فروش تلفیقی و ۳۲میلیارد تومان سود خالص تلفیقی بسازد.
سال مالی ۹۶ را نیز با ۱۲۱میلیارد تومان فروش و ۳۴میلیارد تومان سود تلفیقی به پایان برد.

تقریبا سود خالص شرکت هم به همین اندازه است چون زیر مجموعه هایی همچون سیمان ممتازان کرمان، سیمان مازندران و سیمان اردبیل تقسیم سود بالایی انجام می دهند لذا سود شرکت اصلی و تلفیقی به هم نزدیک است.

حجم فروش سیمان این شرکت در سال ۹۵ در سطح ۷۹۴هزار تن بوده و در سال ۹۶ نیز اندکی بیش از یک میلیون تن سیمان به فروش رسیده است.

برای سال مالی منتهی به آذر ۱۳۹۷ مقدار فروش ۹۸۰هزار تن فرض شده همچنین نرخ سیمان تیپ دو ۱۲۲هزار تومان پیشبینی شده است و به این طریق ۱۱۹میلیارد تومان فروش و ۳۵میلیارد تومان سود خالص برآورد شده که معادل ۳۵۳ريال در هر سهم است.

فروش ۳ ماه زمستان ۲۹میلیارد تومان بوده که مشابه سال قبلی است و ۲۴٫۳درصد فروش محقق شده است.

نرخ واقعی فروش تیپ دو این شرکت در سطح ۱۲۸هزار تومان است که از برنامه جلوتر است. با توجه به قیمت سهم و انتظار برای ثبات سودآوری که p.e سهم در محدوده ۵ واحد است، به نظر می رسد به شرط بهبود وضعیت سیمانی ها، سکرما یکی از خوب های این گروه باشد خصوصا که ۳ زیر مجموعه سیمانی دیگر هم دارد.

ولید هلالات

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
………………………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌ سيمان‌ كرمان‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *