كارت اعتباري ايران كيش (ركيش)

#رکیش

کارت اعتباری ایران کیش گزارش ۱۲ ماهه خود را به کدال رساند. بر طبق گزارش این شرکت ۳۶۱۲ میلیارد ريال درآمد محقق شده است که ۲۷ درصد نسبت به سال ۹۵ رشد کرده است.

سود خالص عملیاتی با شتاب ۲۹درصد نسبت به سال ۹۵ رشد کرده و نهایتا سود خالص به ۱۰۶۷میلیارد ريال رسیده که نسبت به بودجه شرکت ۷٫۵درصد رشد کرده است.

طی سال ۱۳۹۶ رکیش توانست دارایی های جاری خود را ۲۲درصد افزایش، بدهی های جاری را ۹درصد کاهش دهد.

بدهی بانکی خود را از ۶۱۹میلیارد ريال به ۳۸۸میلیارد ريال تقلیل داد و تنها ۱۰۲میلیارد ريال هزیه مالی پرداخت کرد که در مقایسه با سود ناخالص حدود ۷درصد است.

اما اگر به نشریه شاپرک نگاهی داشته باشیم خواهیم دید با رشد نقدینگی و ضریب نفوذ ابزار های پرداخت، میزان کارمزد خلق شده در این صنعت رو به افزایش است و کارت اعتباری ایران کیش نیز توانسته سهم بازار خود را حفظ کند و همین عاملی است که بگوییم به شرط عدم تغییر در میزان کارمزد تراکنش ها، سودآوری این شرکت روند صعودی خود را حفظ خواهد نمود.

رکیش با ۲۰۰۰ میلیارد ريال سرمایه، ۶۰۰۰میلیارد ريال ارزش بازار، ۱۰۶۷میلیارد ريال سود خالص دارد که به معنای p.e مناسب و ۵٫۶ واحدی است.

با تقسیم سود معقول در مجمع و همچنین تداوم رشد سود خالص، این سهم برای سرمایه گذاری میان مدت می تواند منطقی باشد.
ولید هلالات

تاریخ :۱۳۹۷/۰۲/۲۵

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش) كارت اعتباري ايران كيش (ركيش)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *