نبض بازار

#کاذر گزارش مرداد را داده است و ۶۶ میلیارد ریال فروش زده و خیلی عدد بالایی نیست آجر دولوميتي ۱۷,۲۰۰,۹۸۰ و در جرم هاي دولوميتي ۹,۳۳۶,۴۹۰ بوده که رشد نرخ خاصی نداشته و عجیب است ! در تیر ماه ۷۰ میلیارد ریال فروش داشته است در این ماه نرخ فروش جرم هاي دولوميتي ۹,۷۴۶,۳۳۱ و آجر دولوميتي ۱۷,۲۱۳,۱۳۹ ریال بوده در فروردین ۳۳ میلیارد ریال فروش داشته در این ماه نرخ فروش جرم هاي دولوميتي ۷,۸۵۵,۵۹۹ و آجر دولوميتي ۱۱,۴۴۸ ریال بوده . در اردیبهشت فروش شرکت به عدد خوب ۸۲ میلیارد ریال رسیده . در این ماه نرخ فروش جرم هاي دولوميتي ۱۲,۴۹۳,۱۴۰ و آجر دولوميتي ۲۰,۷۱۴, ریال بوده . و عجیب رشد کرده است و در خرداد ماه نیز عدد فروش ۶۹ میلیارد ریال شده و در این ماه نرخ فروش جرم هاي دولوميتي ۱۰,۱۲۸ و آجر دولوميتي ۱۵,۶۷۵ ریال بوده . جمع فروش ۵ ماهه ۳۲۱ میلیارد ریال است در ۵ ماهه سال ۹۶ جمع فروش ۱۹۸ میلیارد ریال بود که پیشرفت خوبی را نشان میدهد

 

#دابور تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر مي رسد نوسان قيمت سهام شرکت طي روزهاي معاملاتي اخير با توجه به روند عادي بازار صورت پذيرفته است .

 

#بنیرو گزارش مرداد را داد ۶۱ میلیارد ریال فروش داشته است گزارش تیر را زد و ۶۴ میلیادر ریال فروش داشته است سهم البته هنوز موجودی خوبی دارد . سهم گزارش خرداد را داد که ۷۸ میلیارد ریال فروش زده بود سهم کمی فروردین نیمه تعطیل بود در این ماه ۳۷ میلیارد ریال فروش زد در اردیبهشت فروش ۵۶ میلیارد ریال بود که ۲۹۸ میلیارد ریال جمع فروش۵ ماهه بوده است در ۵ ماهه سال ۹۶ این عدد ۳۲۰ میلیارد ریال بوده تازه موجودی خوبی هم دارد. افزایش نرخ را هم داریم

 

عرضه های سنگین حقوقی در بانک ملت تا کنون بیش از ۶۰۰ میلیون عرضه از سوی حقوقی های سهامدار بانک صورت گرفته است

 

بازار این دقایق فشار زیادی را تحمل میکند و شاخص نزدیک به ۸۰۰ واحدی منفی است اکثر سهم های بزرگ بازار منفی هستند

 

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۱۰

 

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

نبض بازار نبض بازار نبض بازارنبض بازار نبض بازار نبض بازارنبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازارنبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *